Wypadek Kubicy. James Allen zachęca: Piszcie pozdrowienia dla Roberta

James Allen, znany komentator F1 na swoim blogu jamesallenonf1.com zachęca fanów formuły, aby pisali do Roberta Kubicy maile. ?Możecie do niego napisać na fans@lotusrenaultgp.com. Zespół zapewnia, że wasze elektroniczne listy trafią do Roberta.?- poprosił dziennikarz, pomysłodawca incjatywy.

F1.sport.pl - najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Roberta Kubicy ?

" W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników mojego bloga stanem zdrowia Kubicy, skontaktowałem się z zespołem Lotus Renault GP i wspólnie postanowiliśmy uruchomić adres mailowy, na który możecie słać wyrazy życzliwości dla kierowcy tego teamu. Wszystkie wiadomości, które trafią na fans@lotusrenaultgp.com trafią do Pietra Ligure." - zapewnił fanów F1 Allen.

"Przekażcie mu słowa wsparcia, bez względu na to, czy jesteście jego fanami, czy też nie. Robert jest świetnym kierowcą, przed którym bardzo długa i trudna droga do odzyskania pełnej sprawności fizycznej. Na pewno w żmudnej rehabilitacji pomoże mu jego wrodzona determinacja i wewnętrzna wola walki. Jednak bez waszego wsparcia, będzie to "samotna podróż". Dlatego świadomość, że jest z nim wielu, wielu życzliwych mu ludzi, na pewno podniesie go na duchu i sprawi, że proces powrotu do zdrowia przyspieszy." - napisał James Allen.

"Rysa na psychice została" - Jakub Gerber

Więcej o: