F1. Kierowcy wspierają Roberta Kubicę

Po wypadku Roberta Kubicy w Ronde di Andora, kciuki za powodzenie operacji oraz późniejszej rehabilitacji trzymają wszystkie osoby związane z F1. Niektórzy kierowcy wspierają polskiego kierowcę na swoich kontach na Twitterze.

Jadący Skodą Fabią S2000 w rajdzie Ronde di Andora kierowca Formuły 1 Robert Kubica, miał poważny wypadek. Polak został przewieziony do szpitala, gdzie jest operowany. Doniesienia o potencjalnej amputacji ręki okazały się nieprawdziwe. Kubica doznał licznych złamań nogi i ręki. Czytaj więcej o wypadku

Jako pierwszy wspierać Kubicę zaczął Rubens Barrichello : Chciałbym poprosić wszystkich o życzenia powrotu do zdrowia dla Roberta Kubicy. Wszyscy go lubimy i on zdecydowanie na to zasługuje.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzy Polakowi także Sebastian Buemi : Wspieram z całych sił Roberta Kubicę! Jestem z Tobą stary!

Obojętny nie pozostał także Fernando Alonso . Hiszpan napisał na Twitterze: Wspierajmy Roberta Kubicę, który miał dziś wypadek. To świetny kierowca i wspaniały człowiek.

Robert wracaj do zdrowia! Życzę Ci wszystkiego najlepszego! - napisał z kolei Nico Hulkenberg , dla którego jest to pierwszy wpis na Twitterze. Jego nazwisko wymieniane jest wśród kandydatów do zastąpienia Kubicy do czasu aż Polak nie powróci do zdrowia.

Dobitnie wyraził się także Timo Glock : ***** mam nadzieję, że szybko wróci. Wszystkiego najlepszego Robert!

Kciuki za zdrowie polskiego kierowcy trzyma też Heikki Kovalainen >: Mam nadzieję, że z Kubicą jest wszystko w porządku po wypadku.

Życzymy wszystkiego najlepszego Robertowi Kubicy i jak najszybszego powrotu do zdrowia - napisał z kolei Fairuz Fauzy , który jest rezerwowym kierowcą zespołu Lotus Renault.

Na Twitterze o Kubicy

Jenson Button : To wstrząsająca wiadomość. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.

jpmontoya: Modlimy się za Roberta Kubicę. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

vitalypetrov10: Jestem wstrząśnięty wiadomościami o wypadku Roberta. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu za kółko.

OfficialMGP #F1: Zespół chciałby życzyć Robertowi Kubicy szybkiego powrotu do zdrowia. Robert, zdrowiej szybko.

MyTeamLotus: Nasze myśli i najlepsze życzenia są tego poranka przy Robercie Kubicy, który miał wypadek podczas rajdu we Włoszech.

WilliamsF1Team @OfficialLRGP: Najlepsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Roberta od wszystkich w teamie.

clubforce: Czekamy na oficjalne informacje. Módlcie się i miejcie nadzieję, że z Kubicą wszystko w porządku.

MarussiaVirgin: Najlepsze życzenia od wszystkich.

Kibice o Robercie:

ifitsgot4wheels: Dziś wieczór myśli są z Robertem Kubicą. Miejmy nadzieję, że jego niezwykłą odwaga i siła pozwolą mu już niedługo wyzdrowieć.

bigappleads: Formuła bez Roberta Kubicy jest mniej ekscytująca. Wracaj szybko. Renault z twoją jazdą, wydaje się kandydatem do tytułu.

Wypadek Roberta Kubicy. ZOBACZ Zdjęcia?

Więcej o: