F1. Robert Kubica: Nie jestem bliżej podjęcia decyzji

- Nie myślę o tym, co będę robił za trzy lata. Więcej: nie myślę o tym, co będę robił za trzy tygodnie - powiedział Robert Kubica zapytany o plany na przyszłość. Tymczasem szef Renault Eric Boullier utrzymuje, że nowy kontrakt Polaka jest już prawie pewny. W sobotę trening (11.00) i kwalifikacje (14.00) do GP Walencji. Relacja na żywo na Sport.pl

Wiele mówi się ostatnio o losach polskiego kierowcy. Nie wiadomo jeszcze, czy Kubica przedłuży umowę z Renault, chociaż według ostatnich słów szefa francuskiego teamu Erica Boulliera, Polak nie zmieni pracodawcy.

- Jesteśmy optymistami. Kontrakt jest już prawie dopięty - mam go w walizce - powiedział Boullier.

Mimo tych zapewnień Robert Kubica zachowuje się w swoim stylu i nie odpowiada jednoznacznie na pytania dotyczące przyszłości.

- Nie myślę o tym, co będę robił w ciągu najbliższych trzech lat - powiem więcej, nie myślę nawet, co będę robił w ciągu najbliższych trzech tygodni - powiedział w piątek Polak.

Tymczasem włoskie media donoszą , przedstawiciele Mercedes GP spotkali się w Walencji z Robertem Kubicą, żeby złożyć mu propozycję jazdy w niemieckim zespole. Polak miałby zastąpić słabo spisującego się w tym sezonie Michaela Schumachera.

'Mamy lepszą przyczepność' - Kubica w Walencji ?

Więcej o: