F1. Kubica: Musimy uchwycić ten moment

"Nasz cel na resztę sezonu jest jasny. Musimy uchwycić ten moment i kontynuować ulepszanie bolidu" - pisze kilka dni po świetnym występie w GP Monaco na blogu Renault Kubica. Oficjalny portal f1.com cytuje Polaka, który cieszy się również ze zrównania się punktami w klasyfikacji kierowców z Lewisem Hamiltonem.

Kubica odniósł się głównie do ostatniego wyścigu o GP Monaco. "Nasze miejsce na podium nie jest dziełem przypadku, bo byliśmy szybcy przez cały weekend i to sprawia, że nasz rezultat jest jeszcze bardziej efektowny" - napisał Polak.

Kierowca Renault cieszy się również ze swoich indywidualnych osiągnięć. - Właśnie zrównałem się punktami z Lewisem Hamiltonem, co daje mi dobrą pozycję. To nagroda dla całego zespołu, który obecnie bardzo ciężko pracuje. Nasz cel na resztę sezonu jest jasny. Musimy uchwycić ten moment i kontynuować ulepszanie bolidu" - pisze Kubica.

Renault znajduje się obecnie na 5 miejscu w klasyfikacji konstruktorów. W klasyfikacji kierowców nasz zawodnik zajmuje 6 pozycję i traci do prowadzących Webbera i Vettela 19 punktów.

Sprawa Barrichello poczeka dłużej

Więcej o: