F1. BBC: "Robert Kubica to materiał na mistrza"

- Robert Kubica zaliczył kolejny wspaniały występ - zachwyca się brytyjskie BBC po czwartym miejscu Polaka w Grand Prix Malezji. Wygrał Sebastien Vettel z Red Bulla.

- Przypomniał nam, ze ciągle pozostaje materiałem na mistrza, jeśli Renault powróci do swojej dawnej formy, albo jeśli przejdzie do Ferrari - dodaje o Kubicy znany komentator BBC Martin Brundle.

Kubica znów był świetny! Otarł się o podium i to bez pomocy deszczu! Nasz kierowca dojechał w ostatnim Grand Prix Malezji na czwartym miejscu. To drugi z rzędu bardzo dobry występ Polaka. Tydzień wcześniej w Australii zajął drugie miejsce.

Wyniki Kubicy sprawiają, że Renault jest jedną z największych niespodzianek w stawce F1. Bolid jest zaskakująco szybki i niezawodny, a zespół chwali swojego lidera za umiejętności technicznego analizowania danych i znakomitą jazdę. Nieustannie wprowadzane są także poprawki w maszynie Kubicy, więc w następnych wyścigach może być jeszcze lepiej.

Kubica ma już umowę z Ferrari?

Według prestiżowego francuskiego dziennika "Auto Hebdo" Robert Kubica od sezonu 2011 będzie w Ferrari partnerem Fernando Alonso. Hiszpan jeździ w Ferrari od tego roku, przeszedł z Renault, gdzie zastąpił go Kubica.

Grand Prix Malezji - Red Bulle poza zasięgiem ?

Tabele, ciekawostki, zdjęcia, wideo... - wszystko o F1 ?

Więcej o: