Kubica w Rallye du Var. Reklamy Renault F1 Team na aucie Polaka

Robert Kubica pokazał na czwartkowym odcinku testowym Clio R3 Maxi przygotowane specjalnie na Rallye du Var. Naklejki z logo Renault F1 Team umieszczono na rajdowej maszynie Kubicy. Relacja na żywo z rajdu od 15 na Sport.pl.

Zobacz Kubicę na odcinku testowym - Zczuba.tv  ?

Robert Kubica zaskoczył kibiców barwami swojej rajdówki. Clio R3 Maxi oklejone jest reklamami zespołu F1, w którym od przyszłego sezonu będzie startował Polak. To ukłon w stronę nowego pracodawcy, który ułatwił Kubicy rajdowe starty widząc w nich duży potencjał marketingowy.

Rallye du Var: prawdziwy test rajdowych umiejętności Kubicy Dzięki interwencji Jeana-Pascala Dauce z Renault Sport Technologie Kubica otrzymał na Rallye du Var fabryczny samochód Renault, który koncern wykorzystuje w rajdowych mistrzostwach Francji. Auto jest serwisowane przez firmę Chazel Technologies. W poprzednich dwóch imprezach we Włoszech nasz kierowca korzystał ze słabszej wersji Clio zespołu DP Autosport.

Na odcinku testowym pojawił się także Sebastien Loeb. W jego Citroenie C4 WRC szwankowało przednie koło i sześciokrotny mistrz świata nie przeprowadził wielu testów. Częściej pozował do zdjęć z kibicami i swoją żoną Severine, która będzie podczas tego rajdu pilotem Francuza.

Trasa odcinka testowego w okolicach Le Muy była dostępna dla zgłoszonych kierowców w czwartek od 14 do 19. Później wszyscy udali się na badanie techniczne samochodów, podczas którego sędziowie zatwierdzali stan techniczny i homologacje aut.

Rajd rozpocznie się w piątek po południu; pierwsza załoga spodziewana jest na mecie w niedzielę, w Sainte Maxime, około godziny 15.

Rallye du Var - Kubica kontra Loeb ?

Mała francuska rakieta - nowe Clio Kubicy ?