Robert Kubica: Mam nadzieję, że powalczymy o mistrzostwo

- Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do Renault na sezon 2010 - mówi Robert Kubica na oficjalnej stronie Renault. - Mam dużą motywację i optymizm, że razem będziemy na czele stawki w przyszłym roku i mam nadzieję, że powalczymy o mistrzostwo.

Dziękujmy BMW za Kubicę - blog Leniarskiego ?

"24-letni polski kierowca jest jednym z najlepiej ocenianych młodych kierowców F1. Udowodnił swoje możliwości jako zwycięzca wyścigu, a jego agresywny i konsekwentny styl jazdy, sprawił, że był kandydatem na tytuł w zeszłym roku" - pisze o Kubicy Renault na oficjalnej stronie.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do Renault na sezon 2010 - mówi Kubica. - Z zespołem łączy mnie szczególna więź, bo w 2005 roku wygrałem World Series by Renault. To dało mi szansę na testy z zespołem w Barcelonie, co doprowadziło do mojego debiutu w Formule 1.

Renault dobre dla Kubicy, ale tylko na rok

Polak wierzy, że w przyszłym sezonie będzie walczył o mistrzostwo. - Dzielę z Renault silne pragnienie zwycięstwa i czuję się komfortowo z ich przyjacielskim i otwartym nastawieniem. Mam dużą motywację i optymizm, że razem będziemy na czele stawki w przyszłym roku i mam nadzieję, że powalczymy o mistrzostwo - powiedział.

Sprawdź się na torze F1 - zagraj ?