F1. Adrian Sutil najlepszy na trzecim treningu przed GP Włoch

Adrian Sutil z teamu Force India okazał się najszybszy podczas trzeciego treningu przed GP Włoch. Robert Kubica miał dziesiąty czas. Treningu nie ukończył Giancarlo Fisichella z Ferrari. Relacja na żywo z kwalifikacji od 14.00 na Sport.pl

Na jednym z najtrudniejszych zakrętów na torze Monza Fisichella nie zdołał zapanować nad bolidem, przejechał pas trawy i uderzył w lewą bandę. Włoch rozbił przód bolidu i zakończył udział w treningu.

To kontynuacja pechowych występów Fisichelli podczas treningów przed GP na torze Monza. Włoch, wypożyczony przez zespół Ferrari, na pierwszym treningu był ósmy, a w drugim miał najsłabszy czas.

Świetna forma Sutila

Niemiec jeżdżący w barwach Force India pokazuje, że jest świetnie przygotowany do GP Włoch. Sutil był najszybszy także na drugim, ? sobotnim treningu. - Bolid jest świetnie przygotowany, nic bym nie zmieniał przed kwalifikacjami - mówił Niemiec swoim mechanikom przez radio w czasie trzeciego treningu.

Kłopoty Red Bulla

Niespodzianką jest słabsza postawa obu kierowców zespołu Red Bull Racing. To zresztą nie jedyne zmartwienie ? tego zespołu.

Wyniki trzeciego treningu:

A Ty jaki czas wykręcisz? Zagraj ?

Więcej o: