Kubica: Media cały czas coś piszą...

Robert Kubica uczestniczył we wtorek w konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie przez Certinę. Po odebraniu zegarka z limitowanej edycji odpowiadał na pytania dziennikarzy. Wtorkowe doniesienia ?La Gazzetta dello Sport? o przejściu do Ferrari skomentował krótko.

Kubica w Warszawie: sam chciałbym wiedzieć gdzie będę jeździł w przyszłym sezonie - Ja nic o tym nie wiem, nie będę nic komentował. Media cały czas coś piszą - odparł tylko Kubica. Wcześniej, podczas pytań o sezon 2010, mówił: - Odpowiedź jest prosta i szczera: w tej chwili nic nie wiem. Jest dużo niewiadomych, które z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień będą się wyjaśniać. Będzie trzeba podjąć trudną decyzję.

Menedżer Polaka Daniele Morelli odebrał telefon, ale zaraz po przedstawieniu się dziennikarza Sport.pl powiedział: - Nie mogę z panem rozmawiać, jestem bardzo zajęty. Do widzenia.

Wyścig o Grand Prix Włoch, w którym - według włoskich mediów - Kubica mógłby zastąpić ścigającego się w miejsce Felipe Massy Lukę Badoera, odbędzie się 13 września.

Heidfeld po GP Belgii: Byłem szybszy od Kubicy - czytaj tutaj >

Więcej o: