Małysz przyciągnął przed telewizory ponad 7 milionów Polaków!

7,157 mln widzów śledziło w czasie najwyższej oglądalności sobotni konkurs skoków narciarskich w Zakopanem. Weekendowe spotkania piłkarzy ręcznych na mistrzostwach świata obejrzało odpowiednio 4,654 i 5,418 mln widzów. Znakomite wyniki notują także występy Justyny Kowalczyk.

Co ciekawe, sobotni konkurs był jedynym, w którym na podium nie stanął żaden Polak. Adam Małysz i Kamil Stoch zajęli odpowiednio 6. i 7. lokatę. Mimo to, co drugi Polak, który w momencie konkursu miał włączony telewizor, oglądał zakopiański konkurs skoków. Bardzo dobre wyniki zawody w Zakopanem odnotowały także w piątek i niedzielę. W najwyższym momencie oglądalności śledziło je: 6,470 mln (piątek) i 6,514 mln (niedziela) osób.

Nieco mniej osób przyciągnęli przed telewizory nasi szczypiorniści. Ich sobotni mecz z reprezentacją Danii obejrzało w najwyższym momencie oglądalności 4,654 mln, a niedzielny z Serbami 5,418 mln widzów.

Pomimo wczesnych godzin transmisji, popularnością cieszą się też występy Justyny Kowalczyk. Weekendowe zawody w Otepaa śledziło przed telewizorem odpowiednio 2,611 mln (sobota) i 3,530 mln osób.

Agnieszka Cyl rozważa zakończenie kariery?

Więcej o: