Skoki narciarski. Małysz wystartuje w Rajdzie Dakar?

PRZEGLĄD PRASY. Adam Małysz po sezonie zakończy karierę skoczka narciarskiego i zostanie kierowcą rajdowym - donosi ?Puls Biznesu?. Polak ma wystartować w Rajdzie Dakar.

- Adam Małysz będzie gwiazdą RMF Caroline Team, którego partnerem jest między innymi Porsche. Eks-skoczek będzie marketingową dźwignią całego projektu - mówi dobrze poinformowany rozmówca "PB" chcący zachować anonimowość.

Czy to prawda? Adam Małysz oficjalnie zaprzecza. - Nie jest pan pierwszy, który o to pyta. Skąd takie info płynie - docieka skoczek.

Jedno jest pewne - Małysz samochody lubi, zwłaszcza duże. - Interesuję się sportem terenowym, mam nawet jeepa zrobionego do jazdy terenowej - potwierdza.

Małysz i pieniądze

Małysz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Poza sukcesami na skoczni zarabia także dzięki kontraktom między innymi z RedBullem, Audi i Generali. W ciągu ostatniej dekady najlepszy polski skoczek mógł zarobić nawet 20 milionów złotych.

Udział Małysza w rajdzie to świetny projekt marketingowy. Losy Polaka z pewnością będą interesować kibiców, a na jego samochodzie i stroju zmieści się wiele reklam różnej wielkości.

10 mln złotych - Nawet tyle może wynosić budżet zespołu rajdowego z Małyszem w składzie.

570 tysięcy złotych - Trzeba zapłacić Małyszowi za udział w kampanii reklamowej.

Specjalny serwis o Adamie Małyszu ?

Więcej o: