Lepistoe znów trenerem Małysza?

PRZEGLĄD PRASY. Zwolniony po poprzednim sezonie trener reprezentacji polskich skoczków Fin Hannu Lepistoe jest gotów pomóc Adamowi Małyszowi - donosi ?Super Express?.

Czy Małysz wyczerpał się już bezpowrotnie? ?

Lepistoe przyznaje, że cały czas pozostaje w kontakcie z obecnym trenerem reprezentacji - Łukaszem Kruczkiem. - Od dawna prowadzimy z Łukaszem korespondencję mailową, czasem też do mnie dzwoni - zdradza Fin.

Były trener Małysza mówi, że ciężko mu ocenić co jest przyczyną tak słabej formy polskich skoczków w tym sezonie. - To dla mnie zaskoczenie, bo byłem niemal pewien, że Małysz może spokojnie rywalizować z Ammannem - mówi.

Lepitoe nie jest w stanie też powiedzieć, czy podczas przygotowań trener Kruczek popełnił jakieś błędy. - Nie wiem jak wyglądały ich treningi, ile skoków oddali - mówi i dodaje, że sezon dla naszych skoczków nie jest jeszcze skończony. - Trzeba reagować szybko, bo marnuje się cały potencjał.

Fin zdaje się mieć gotową receptę na rozwiązanie problemów kadry Kruczka, ale nie chce ich zdradzić. - Doświadczenie podpowiada mi, co należy zrobić, ale najpierw tą wiedzą podzielę się z Łukaszem - mówi Lepistoe.

Więcej o: