Kubica już w WRC! Zobacz jego i najgroźniejszych rywali na zdjęciach [GALERIA]

Robert Kubica/Maciej Szczepaniak w Rajdzie Monte Carlo Robert Kubica/Maciej Szczepaniak w Rajdzie Monte Carlo Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)
Jeden z czwartkowych odcinków wygrał Jari-Matti Latvala, którego pilotem jest Miikka Anttila. Jeden z czwartkowych odcinków wygrał Jari-Matti Latvala, którego pilotem jest Miikka Anttila. Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)
Sebastien Ogier, mistrz świata wygrał z kolei dwa odcinki. Francuz po pierwszym dniu jest czwarty, tuż za Kubicą. Ogier traci do Polaka osiem sekund. Sebastien Ogier, mistrz świata wygrał z kolei dwa odcinki. Francuz po pierwszym dniu jest czwarty, tuż za Kubicą. Ogier traci do Polaka osiem sekund. Fot. Claude Paris
Norweg Andreas Mikkelsen zajmuje dziewiąte miejsce po pierwszym dniu. 25-latek nie odnosił dotychczas większych sukcesów w cyklu WRC. Norweg Andreas Mikkelsen zajmuje dziewiąte miejsce po pierwszym dniu. 25-latek nie odnosił dotychczas większych sukcesów w cyklu WRC. Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)
Na piątym miejscu, tuż za Ogierem, jest inny Norwego, Mads Otsberg. Na piątym miejscu, tuż za Ogierem, jest inny Norwego, Mads Otsberg. Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)
Kolejne zdjęcie Francuza Ogiera, który jedzie Volkswagenem. Czy w kolejnych dniach Rajdu uda mu się odrobić straty? Kolejne zdjęcie Francuza Ogiera, który jedzie Volkswagenem. Czy w kolejnych dniach Rajdu uda mu się odrobić straty? Fot. Claude Paris
Bryan Bouffier wraca na polskie oesy Bryan Bouffier wraca na polskie oesy Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)
Brytyjczyk Kris Meeke jest obecnie na drugim miejscu i to jego będzie gonił Kubica.  Polak traci do niego siedem dziesiątych sekundy. Brytyjczyk Kris Meeke jest obecnie na drugim miejscu i to jego będzie gonił Kubica. Polak traci do niego siedem dziesiątych sekundy. Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)
Do końca Rajdu zostało dziewięć odcinków specjalnych. Do prowadzącego Bouffiera Mekke traci aż 38 sekund. Różnica jest duża, ale na przestrzeni 9 OS-ów w pełni do odrobienia.
Na relacje z rywalizacji Kubicy na trasie Rajdu Monte Carlo zapraszamy do Sport.pl i naszej aplikacji Sport.pl LIVE. Do końca Rajdu zostało dziewięć odcinków specjalnych. Do prowadzącego Bouffiera Mekke traci aż 38 sekund. Różnica jest duża, ale na przestrzeni 9 OS-ów w pełni do odrobienia. Na relacje z rywalizacji Kubicy na trasie Rajdu Monte Carlo zapraszamy do Sport.pl i naszej aplikacji Sport.pl LIVE. Fot. Claude Paris (AP Photo/Claude Paris)