Robert Kubica: W Renault podoba mi się dużo bardziej, niż w BMW

- To tajemnica poliszynela, że w poprzednich latach czułem się, jakby nie poświęcano mi wystarczającej uwagi. W Renault podoba mi się dużo bardziej - wyznał Robert Kubica. Relacja z GP Chin w Sport.pl na żywo od godz. 9.
Polski kierowca po trzech wyścigach zajmuje siódmą pozycję w klasyfikacji. Do prowadzącego Felipe Massy brakuje mu tylko dziewięciu punktów.

Kubica zdradził, że w Renault jest mu świetnie i ta drużyna jest dla niego idealna.

- To tajemnica poliszynela, że w poprzednich latach czułem się, jakby nie poświęcano mi wystarczającej uwagi. Uważam, że tutaj jest doskonała atmosfera, wszyscy skupiają się na tobie, ludzie, z którymi pracujesz, obdarzają cię zaufaniem. To bardzo ważne sprawy - podkreśla kierowca.

- Dziś czuję, że mam za sobą poparcie drużyny. To pozwala mi nie czuć zmęczenia, bo przeciążenie pracą jest dużo większe, niż w innych sezonach. W Renault podoba mi się dużo bardziej, choć nie mamy bolidu naszych marzeń - powiedział kierowca.

Kubica uważa, że to właśnie dobrobytowi, którego doświadcza stajni, zawdzięcza znakomity początek sezonu.

Polak mierzy w kolejne punkty już w ten weekend. Na starcie niedzielnego GP Chin stawi się z nowym przednim skrzydłem.Polsat pokaże GP Chin w kanale otwartym »