Robert Kubica znów na torze. Tym razem jeździł gokartem [WIDEO]

Robert Kubica ciągle nie zdradził swoich sportowych planów na przyszłość. Ale to nie znaczy, że nic nie robi. Firma Powershift opublikowała nagrania z testów Polaka za kierownicą gokarta.
Kubica rok zaczął za kierownicą rajdówki. Wystartował w Rajdzie Monte Carlo, ale wypadł z drogi na trzecim odcinku specjalnym i imprezy nie ukończył. Przerwał swoje starty w rajdach. W marcu niespodziewanie wrócił na tor. Razem z Czechem Martinem Prokopem wystartował w 12-godzinnym wyścigu w Mugello. Przez awarię auta polsko-czeska para straciła szanse na dobry wynik. Od tamtej pory o startach Kubicy było cicho.

W Internecie dość często pojawiały się zdjęcia z toru kartingowego w Lonato, gdzie Kubica pojawia się dość często. Polak współpracuje z firmą Powershift, która zajmuje się m.in. produkcją skrzyń biegów do gokartów. Na nagraniu z testów można zobaczyć, jak Kubica pracuje nad ustawieniami gokarta i jak dobrze panuje nad pojazdem na krętym torze w Lonato. Ale nie ma się temu co dziwić. Kubica przecież w kartingu był jednym z najlepszych w swoich czasach.Jak dobrze znasz Roberta Kubicę? [QUIZ]