Małysz pościga się z Hannawaldem i Morgensternem

Adam Małysz w dniach 3-5 czerwca będzie rywalizował na torze Red Bull Ring w Austrii. "Orzeł z Wisły" wystartuje w zawodach Volkswagen Scirocco Cup, które będą dla niego jednym z etapów przygotowań słynnego skoczka do Rajdu Dakar.

Na Red Bull Ringu w gronie legend sportów motorowych, obok zawodowych kierowców zaprezentują się przedstawiciele sportów zimowych na czele z Adamem Małyszem. Nasz znakomity skoczek znów będzie miał okazję zmierzyć się tam z Niemcem Svenem Hannawaldem, a także z Austriakiem Thomasem Morgensternem.

W gronie zaproszonych osobistości ze świata sportu znajdą się także m.in. alpejczycy Hans Knauss i Michael Walchhofer.

W ubiegłym roku w wyścigu tej serii, jaki odbył się na niemieckim torze Norisring brał udział Krzysztof Hołowczyc. Rajdowy mistrz Europy z 1997 roku zaskoczył wszystkich w kwalifikacjach, gdy pokonał etatowych zawodników pucharu i zdobył pole position. Wyścig Polak ukończył na czwartym miejscu.

Wejdź na Skijumping.pl - wszystko o skokach narciarskich ?