Pożegnanie Małysza. Goldberger: Uczcimy Adama mocną imprezą, wielkim party

PRZEGLĄD PRASY. Były znakomity skoczek narciarski Andresa Goldberger przyznał, że pojawi się na pożegnalnej imprezie Adama Małysza, która odbędzie się 26 marca w Zakopanem. - Trzeba godnie uczcić Adama mocną imprezą - zapowiada Austriak w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.
SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź >

Wejdź na specjalny serwis poświęcony pożegnaniu Adama Małysza

Benefis Małysza zaplanowano na 26 marca. Na Wielkiej Krokwi ma się odbyć "Adam's Bull's Eye" - konkurs skoków do celu, poprzedzony wielkim koncertem, okraszony akrobacjami lotniczymi oraz pokazem ekstremalnych skoków spadochronowych. Na imprezie stawi się wielu znanych na całym świecie skoczków.

- To będzie wielka impreza. Adam jest wspaniałym sportowcem, niezwykłą postacią. Będzie go brakować nie tylko polskim kibicom, ale także całemu środowisku skoków narciarskich na świcie. Zresztą, przyjadę nie tylko ja, także Jens Weissflog zapowiedział, że się pojawi. Przybędą wszyscy, bo taka uroczystość zdarza się tylko raz. Trzeba godnie uczcić Adama mocną imprezą, wielkim party - powiedział Przeglądowi Sportowemu Goldberger.

Austriak mówi też o swoich dobrych relacjach z Małyszem: - Znamy się już tyle lat. Współpracowaliśmy i nadal współpracujemy z tym samym sponsorem, a Adam dobrze mówi po niemiecki, więc nasze relacje były, są i będą dość bliskie.

Impreza Adama Małysza może się nie odbyć...

W czwartek pojawiły się informację o tym, że impreza pożegnania Małysza może być zagrożona Według doniesień Gazety Krakowskiej Centralny Ośrodek Sportu za wynajem obiektu żąda 200 tysięcy złotych. Organizator jest w stanie zapłacić 18 tysięcy.

Niewynajęta skocznia na pożegnanie Adama Małysza »