Rajd Polski

 • Robert Kubica w Rajdzie Polski? 'Wysłaliśmy zaproszenie'

  Robert Kubica w Rajdzie Polski? "Wysłaliśmy zaproszenie"

  - Osobiście wystosowałem zaproszenie do Roberta Kubicy, żeby był naszym gościem specjalnym. Wiem, że to dla niego trudna rola, ale mamy nadzieję, że przyjedzie - powiedział Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego o udziale Roberta Kubicy w Rajdzie Polski, jednej z 14 rund rajdowych mistrzostw świata.

 • Rajd Polski. Kajetan Kajetanowicz debiutuje w Mistrzostwach Świata
 • Rajd Polski straci sponsora tytularnego?

  Rajd Polski straci sponsora tytularnego?

  73. Rajd Polski, jedna z największych imprez sportowych w Polsce, może na dwa miesiące przed rozpoczęciem stracić głównego sponsora - Grupę Lotos.

 • Rajd Polski 2015. Colin Clark: Kubica? Widoczne jest światełko w tunelu
 • Calum Lees: 'Ręka nie jest dla Kubicy żadną wymówką'

  Calum Lees: "Ręka nie jest dla Kubicy żadną wymówką"

  - Robert Kubica ma więcej zmartwień niż kierowcy z fabrycznych zespołów, którzy muszą się martwić wyłącznie o to, żeby dobrze pojechać - mówi Calum Lees, jeden z mechaników Polaka w RK World Rally Team. Kubica zajął ósme miejsce w 72. Rajdzie Polski.

 • Craig Breen: Kubica nawet nie jest blisko pełni swoich możliwości

  Craig Breen: Kubica nawet nie jest blisko pełni swoich możliwości

  - Robert Kubica nie jest nawet blisko pełni możliwości. W zeszłym roku miał sporo problemów, wypadał z trasy, ale w tym sezonie jest już o wiele skuteczniejszy. Jeśli połączy to z ogromną prędkością, ciężko będzie go zatrzymać - powiedział Craig Breen, brytyjski kierowca rajdowy startujący w mistrzostwach Europy, który podczas Rajdu Polski pełnił rolę radiowego reportera.

 • Rajd Polski przyciąga, ale kibiców trzeba edukować

  Rajd Polski przyciąga, ale kibiców trzeba edukować

  - Jesteśmy zadowoleni, że na nasz rajd co roku przyjeżdża ponad 100 tys. fanów motorsportu, lecz nad taką masą ludzi trudno jest zapanować - mówi Jarosław Noworól, dyrektor Lotos 72. Rajdu Polski, który przez cztery dni królował na szutrowych trasach pod Mikołajkami.

 • Sportowy weekend. Messi w siatce, kolarska głupota i przerwana seria 56 wygranych

  Sportowy weekend. Messi w siatce, kolarska głupota i przerwana seria 56 wygranych

  W weekend wyjechałeś poza dom i nie wiesz, co działo się w świecie sportu? Nic straconego. Co tydzień w niedzielę wieczorem podsumowujemy weekend w światowym sporcie, pisząc o tematach niekoniecznie lądujących na czołówkach portali. Wybieramy: wydarzenie, bohatera, antybohatera, liczbę, wideo, zdjęcie, cytat i tweet weekendu.

 • Rajd Polski 2015. Rajdowy Hyundai od kuchni

  Rajd Polski 2015. Rajdowy Hyundai od kuchni

  Zespół rajdowy to nie tylko kierowcy. Na wynik zespołu Hyundaia w Mikołajkach pracuje 70 osób. Wszystko odbywa się w efektownym, klimatyzowanym budynku. Sprawdziliśmy, co jedzą i jak przygotowują się do startu kierowcy, żeby przetrwać trwający ponad dwanaście godzin maraton.

 • Rajd Polski 2015. Maciej Szczepaniak: Kubica pojechał świetnym tempem

  Rajd Polski 2015. Maciej Szczepaniak: Kubica pojechał świetnym tempem

  - To był bardzo dobry weekend dla nas, Robert pojechał świetnym tempem, bardzo równo, strata do czołówki była minimalna - powiedział po Rajdzie Polski Maciej Szczepaniak, pilot Roberta Kubicy. Polska załoga ukończyła swoją ?domową? imprezę na ósmym miejscu. Wygrał, tak jak przed rokiem, Sebastien Ogier (VW Polo WRC).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.