Rajd Dakar

 • Rajd Dakar. Rafał Sonik spada w klasyfikacji generalnej. Poważny wypadek lidera
 • Dakar 2018. Rafał Sonik awansował w klasyfikacji generalnej. Groźny wypadek Naniego Romy [WIDEO]
 • Dakar 2018. Peugeoty już na czele, trudny dzień Polaków

  Dakar 2018. Peugeoty już na czele, trudny dzień Polaków

  Dwa Peugeoty na prowadzeniu po dwóch etapach Rajdu Dakar. Jakub Przygoński wypadł z pierwszej dziesiątki kierowców samochodów, bo pochorował się jego pilot. Rafał Sonik spadł na siódme miejsce w klasyfikacji quadów. Jemu z kolei brakuje mocy.

 • Rajd Dakar: Sonik zgodnie z planem, kara Wiśniewskiego

  Rajd Dakar: Sonik zgodnie z planem, kara Wiśniewskiego

  Niemal milion kibiców, według danych organizatora, oglądało start 40. edycji Rajdu Dakar na ulicach Limy. Rafał Sonik i Kamil Wiśniewski przejechali przez rampę startową krótko po ósmej rano lokalnego czasu i od razu ruszyli na trasę pierwszego etapu. Na 31-kilometrowym odcinku specjalnym Polacy pojechali pewnie i szybko, ale nie obyło się bez komplikacji.

 • 40.Rajd Dakar startuje z Limy

  40.Rajd Dakar startuje z Limy

  Dziewięciu Polaków zmierzy się z prawie 9 tys. kilometrami bezdroży Peru, Boliwii i Argentyny. Co najmniej dwaj - Rafał Sonik i Jakub Przygoński - powinni liczyć się w walce o czołowe miejsca.

 • Jakub Przygoński: Dakar to taki rajd, w którym nie celuje się w miejsce

  Jakub Przygoński: Dakar to taki rajd, w którym nie celuje się w miejsce

  - Będziemy szukać granicy osiągów, ale oczywiście w taki sposób, by samochodu nie uszkodzić. Na pewno moim celem jest, żeby być wyżej niż to siódme miejsce - mówi Jakub Przygoński, jedyny polski kierowca w Rajdzie Dakar. Impreza zaczęła się w sobotę 6 stycznia w Limie.

 • Jak Peugeot podbijał Rajd Dakar

  Jak Peugeot podbijał Rajd Dakar

  Cztery starty w latach 80. i cztery zwycięstwa. Powrót do ścigania w XXI wieku i już dwie wygrane. Peugeot ma patent na wygrywanie rajdu Dakar.

 • 3008DKR Maxi - dakarowa bestia Peugeota

  3008DKR Maxi - dakarowa bestia Peugeota

  Lekka konstrukcja, mocny silnik i gwiazdorska obsada. To recepta Peugeota na zwycięstwo w Dakarze. W dwóch ostatnich latach się sprawdziła. Tak też będzie w 2018 roku?

 • Kamil Stoch może wygrać TCS i wyrównać rekord Svena Hannawalda! Startuje Rajd Dakar, a kolejny mecz rozegra Wojciech Szczęsny [SPORTOWY ROZKŁAD WEEKENDU]

  Kamil Stoch może wygrać TCS i wyrównać rekord Svena Hannawalda! Startuje Rajd Dakar, a kolejny mecz rozegra Wojciech Szczęsny [SPORTOWY ROZKŁAD WEEKENDU]

  Pierwszy weekend stycznia zapowiada się emocjonująco. W sobotę Kamil Stoch może wygrać czwarty z rzędu konkurs podczas Turnieju Czterech Skoczni. Nie zabraknie też dobrej piłki. Wojciech Szczęsny rozegra kolejny mecz w barwach Juventusu, a do zdrowia wraca Osumane Dembele, czyli najdroższy piłkarz w historii Barcelony. W weekend rusza także Rajd Dakar.

 • Rajd Dakar. Teraz albo nigdy Sebastiena Loeba

  Rajd Dakar. Teraz albo nigdy Sebastiena Loeba

  To moja ostatnia szansa na zwycięstwo w Rajdzie Dakar - mówi Sebastien Loeb, kierowca fabrycznego zespołu Peugeot, przed startem 40. Rajdu Dakar. Kierowcy ruszą na trasę 6 stycznia z Limy, meta 20 stycznia w Cordobie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.