Adam Małysz

 • Dakar 2015. Spalone marzenie Małysza

  Dakar 2015. Spalone marzenie Małysza

  Samochód Adama Małysza i Rafała Martona spłonął na 35 km przed metą drugiego etapu Rajdu Dakar. Przyczyna pożaru jest nieznana. ?Marzenia musimy odłożyć na kolejny rok. Jesteśmy smutni i rozczarowani? - napisał kierowca.

 • Rajd Dakar. Małyszowi spłonął samochód tuż przed metą drugiego etapu
 • Sportowy rozkład weekendu. Startują Rajd Dakar i Tour de Ski, trwa Turniej Czterech Skoczni
 • Turniej Czterech Skoczni: Stoch kontra austriacka niezawodność
 • Dakar 2015. Małysz: Liczymy, że powalczymy o wymarzoną pierwszą dziesiątkę

  Dakar 2015. Małysz: Liczymy, że powalczymy o wymarzoną pierwszą dziesiątkę

  Wiemy, jak samochód zachowuje się i na wydmach, i na technicznych, szutrowych fragmentach trasy. Liczymy, że dzięki niemu będzie to dla nas nowy wymiar rajdowej rywalizacji i powalczymy o wymarzoną przez nas, pierwszą dziesiątkę - mówił Adam Małysz podczas prezentacji Orlen Teamu przed przyszłorocznym rajdem Dakar.

 • Skoki narciarskie. Małysz: Panika wzbroniona

  Skoki narciarskie. Małysz: Panika wzbroniona

  - Wróci Kamil Stoch, a reszta zacznie skakać z większą wiarą. Jeden słabszy konkurs to coś normalnego. Nie daje podstaw do wyciągania głębszych wniosków - mówi Adam Małysz. Relacja na żywo z kwalifikacji w Kuusamo w Sport.pl w czwartek od 17, transmisja w Eurosporcie.

 • Adam Małysz laureatem plebiscytu 'Ludzie Wolności' w kategorii sport

  Adam Małysz laureatem plebiscytu "Ludzie Wolności" w kategorii sport

  Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii - Adam Małysz został wybrany na "Człowieka Wolności" w plebiscycie "Gazety Wyborczej" i telewizji TVN. Głosowanie czytelników i telewidzów wyłoniło tych, którzy są dla Polaków symbolem niepodległości, rozwoju, demokracji.

 • Abu Dhabi Desert Challenge. Małysz drugi na etapie, Dąbrowski wciąż wiceliderem
 • Rajdy samochodowe. Adam Małysz kierowcą taksówki [WIDEO]

  Rajdy samochodowe. Adam Małysz kierowcą taksówki [WIDEO]

  Adam Małysz zrobił mieszkańcom Warszawy dość nietypowy żart. Najpierw wcielił się w rolę taksówkarza jednej ze stołecznych korporacji, a następnie podjeżdżał po niczego niespodziewających się pasażerów swoją dakarową rajdówką.

 • PŚ w skokach. Freund w roli Małysza?

  PŚ w skokach. Freund w roli Małysza?

  - Myślę o odebraniu Peterowi Prevcowi żółtej koszulki lidera Pucharu Świata - mówi nie Kamil Stoch, a Severin Freund. Znajdujący się w rewelacyjnej formie Niemiec najwyraźniej marzy o powtórzeniu niesamowitej pogoni Adama Małysza sprzed siedmiu lat. W niedzielę o godz. 14 konkurs w Lahti. Transmisja: TVP i Eurosport, relacja na żywo w Sport.pl