Rajdy samochodowe

 • Kajetan Kajetanowicz dominuje. Wygrał Barbórkę, był najszybszy na Karowej
 • Ford Fiesta WRC kontra Toyota Celica GT-4? Możliwe tylko na Barbórce
 • Król asfaltów na Karowej! Gilles Panizzi gwiazdą 55. Rajdu Barbórka

  Król asfaltów na Karowej! Gilles Panizzi gwiazdą 55. Rajdu Barbórka

  Gilles Panizzi będzie gościem specjalnym tegorocznego Rajdu Barbórka, wystartuje jako zawodnik i będzie rywalizować we wszystkich odcinkach specjalnych. Francuz w swojej karierze wystartował w kilkudziesięciu rajdach zaliczanych do mistrzostw świata jako fabryczny kierowca takich zespołów jak Mitsubishi i Peugeot.

 • Aron Domżała na podium Pucharu Świata Cross-Country FIA 2017
 • Sebastien Ogier mistrzem świata po raz piąty z rzędu. Przed nim tylko Loeb
 • Ott Tanak od 2018 roku będzie jeździł Toyotą
 • Rajd Maroka. Domżała awansował na podium Pucharu Świata
 • Rajd Lipawy. Tragiczny wypadek helikoptera. Kajetanowicz się wycofał
 • Kajetan Kajetanowicz trzeci raz z rzędu mistrzem Europy
 • Rajd Maroka wystartował. Test Domżały w dakarowym gronie

  Rajd Maroka wystartował. Test Domżały w dakarowym gronie

  Przedostatnia runda Pucharu Świata w cross-country to najdłuższy i jeden z bardziej wymagających rajdów całego cyklu. OiLibya Rally w Maroku jest też najmocniej obsadzonymi zawodami cross-country w roku, ponieważ na starcie zobaczymy aż 15 załóg z priorytetem FIA. - To dla nas doskonała okazja, by sprawdzić się na tle najlepszych zawodników, bo z dakarowych list brakuje tylko kilku czołowych nazwisk - komentuje Aron Domżała, który ponownie połączył siły z Maciejem Martonem i walczy o wymarzone podium. Aby awansować na trzecie miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata, zespół musi zająć co najmniej ósme miejsce.

 • Rajd Lipawy. Kajetanowicz kontra Magalhaes o mistrzostwo Europy
 • Rajd Rzymu. Kajetanowicz o kroczek od trzeciego mistrzostwa Europy

  Rajd Rzymu. Kajetanowicz o kroczek od trzeciego mistrzostwa Europy

  Kajetan Kajetanowicz przegrał Rajd Rzymu o 0,3 sekundy z Francuzem Brianem Bouffierem, ale w klasyfikacji generalnej mistrzostw Europy powiększył przewagę nad drugim Portugalczykiem Bruno Magalhaesem i jest blisko zdobycia trzeciego tytułu z rzędu.

 • Rajd Śląska 2017: Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają na Śląsk
 • WRC. Citroen chce Sebastiena Ogiera

  WRC. Citroen chce Sebastiena Ogiera

  Po sześciu latach jazdy dla Volkswagenu i M-Sportu Sebastien Ogier może wrócić do zespołu Citroena. Francuzi robią wszystko, by ściągnąć do siebie czterokrotnego mistrza świata.

 • Baja Poland. Prędkość, przygody i awans Arona Domżały

  Baja Poland. Prędkość, przygody i awans Arona Domżały

  Aron Domżała i Szymon Gospodarczyk zameldowali się na mecie Baja Poland z piątym czasem. Polska załoga zrealizowała swój cel, jadąc szybko i niemal na każdym odcinku specjalnym meldując się w ścisłej czołówce. O końcowym wyniku zadecydowały dwa kapcie i awaria podnośnika na poligonie w Drawsku. Domżała zebrał jednak sporo doświadczeń, awansował w Pucharze Świata o jedną pozycję i zapowiada zaciętą walkę o kolejne punkty podczas październikowego rajdu w Maroko.

 • Aron Domżała przed Baja Poland: Zmiana pilota, cel ten sam

  Aron Domżała przed Baja Poland: Zmiana pilota, cel ten sam

  Rozpoczynająca się wkrótce 9. runda Pucharu Świata FIA w cross-country będzie wyjątkowa dla wszystkich polskich kierowców. Baja Poland to okazja, by zaprezentować się przed własną publicznością, co z jednej strony może być dobrą motywacją, a z drugiej zwieść na manowce. - To nasz domowy rajd, więc będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Nie będziemy kalkulować, od początku sezonu zakładaliśmy naukę - a to jazda na granicy zapewnia największe doświadczenie. Stać nas już na dobry wynik, ale żeby to było możliwe wszystko musi zagrać idealnie. A do tego czasami potrzeba odrobiny szczęścia - podkreśla Aron Domżała, który startując w niższej kategorii wygrywał już Baja Poland.

 • Rajd Polski wypada z kalendarza WRC

  Rajd Polski wypada z kalendarza WRC

  -Z powodów bezpieczeństwa FIA podjęła decyzję, aby nie organizować w Polsce rajdu w przyszłym roku - mówił "Autosportowi" Oliver Cieśla, dyrektor zarządzający WRC.

 • Rajd Barum. Kajetan Kajetanowicz broni pozycji lidera

  Rajd Barum. Kajetan Kajetanowicz broni pozycji lidera

  Z pierwszym numerem startowym w Rajdzie Barum pojadą liderzy klasyfikacji generalnej mistrzostw Europy, Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran. Jednym z konkurentów polskiej załogi będzie Jan Kopecky - sześciokrotny triumfator imprezy i mistrz Europy z roku 2013.

 • Mocny akord i start na 'piątkę' duetu Domżała - Marton

  Mocny akord i start na "piątkę" duetu Domżała - Marton

  Najlepszy czas na ostatnim odcinku specjalnym i piąte miejsce w klasyfikacji Hungarian Baja to nie lada wyczyn, kiedy do mety mknie się z kontuzją szyi, obolałym kręgosłupem i drętwiejącym ramieniem. - Poczułem sportową złość. Zacisnąłem zęby i dałem z siebie wszystko - mówił Aron Domżała na mecie ósmej rundy Pucharu Świata FIA. Młody kierowca nie stanął na podium, ale może czuć satysfakcję, że dał z siebie wszystko. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata awansował na 5. miejsce, a kolejna szansa na punkty już na koniec sierpnia podczas Baja Poland.