Rajdy samochodowe

 • Rajd Niemiec. Tanak ma WRC pod kontrolą, Kajetanowicz czwarty w WRC-2, Pieniążek awansował do Top10
 • Rajd Niemiec. W WRC Tanak prowadzi, a Ogier ucieka Neuville'owi. W WRC-2 Kajetanowicz przed Pieniążkiem
 • Rajd Niemiec. Kajetanowicz po naukę, Pieniążek po punkty
 • Motul HRSMP. Rajd Rzeszowski dla Olchawskiego, tytuł dla Zalewskiego
 • Rajd Rzeszowski. Gryazin najlepszy w Pucharze Europy, Grzyb w mistrzostwach Polski

  Rajd Rzeszowski. Gryazin najlepszy w Pucharze Europy, Grzyb w mistrzostwach Polski

  Nikolay Gryazin (Skoda Fabia R5) powetował sobie ubiegłoroczne niepowodzenia i po wygraniu ośmiu z jedenastu odcinków specjalnych odniósł zdecydowane zwycięstwo w 27. Rajdzie Rzeszowskim. W klasyfikacji mistrzostw Polski triumfował Grzegorz Grzyb przed Jakubem Brzezińskim (obaj Skoda Fabia R5) i Dariuszem Polońskim (Ford Fiesta R5). Dla tego ostatniego był to najlepszy wynik w karierze w klasyfikacji generalnej RSMP.

 • Hungarian Baja. Przygoński i Colusoul znów na podium

  Hungarian Baja. Przygoński i Colusoul znów na podium

  Na drugim miejscu kończą zawody Hungarain Baja 2018 Kuba Przygoński i Tom Colsoul z X-Raid! To kolejny, bardzo dobry start załogi Orlen Team w Pucharze Świata Cross Country FIA 2018. Szybsi od Przygońskiego i Colsoula byli tylko Nani Roma i jego pilot Alex Haro z X-Raid.

 • Rajd Rzeszowski. Sportowe Toyoty opanują Podkarpacie

  Rajd Rzeszowski. Sportowe Toyoty opanują Podkarpacie

  Do końca sezonu Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zostały tylko dwie rundy. Najbliższa z nich - Rajd Rzeszowski - rozpocznie się już w czwartek 9 sierpnia. Na Podkarpaciu wyjątkowe klasyki po raz kolejny staną na starcie w towarzystwie nowoczesnych rajdówek z RSMP. Tym razem będą rywalizować nie tylko ze sobą, ale pojadą również w szczytnym celu. Ponadto na rajdowych odcinkach zadebiutują dwie wyjątkowe, sportowe Toyoty. Szykuje nam się wielkie święto motoryzacji!

 • Rajd Finlandii. Ott Tanak najszybszy. Ogierowi pomogły polecenia zespołu

  Rajd Finlandii. Ott Tanak najszybszy. Ogierowi pomogły polecenia zespołu

  Ott Tanak bierze wszystko w Finlandii. Estończyk wygrał rajd, zgarnął pięć bonusowych punktów na tzw. Power Stage'u i umocnił się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej kierowców. Liderem wciąż jest Thierry Neuville', do którego stratę zmniejszył Sebastien Ogier.

 • Rajd Finlandii. Tanak z innej planety, Ogier ucieka Neuvillowi

  Rajd Finlandii. Tanak z innej planety, Ogier ucieka Neuvillowi

  Ott Tanak jest liderem Rajdu Finlandii po pierwszym dniu. Estoński kierowca Toyoty ma 5,8 sekundy przewagi nad Madsem Ostbergiem z Citroena. Szósty jest mistrz świata Sebastien Ogier (Ford), a dopiero 10. lider klasyfikacji generalnej WRC Thierru Neuville (Hyundai). Łukasz Pieniążek zajmuje 18. pozycję.

 • Rajd Finlandii. Ogier goni Neuvilla, Pieniążek jedzie się uczyć

  Rajd Finlandii. Ogier goni Neuvilla, Pieniążek jedzie się uczyć

  W Rajdzie Finlandii kolejna odsłona walki o tytuł. Na sześć rajdów przed zakończeniem sezonu Thierry Neuville ma 27 punktów przewagi nad pięciokrotnym mistrzem świata Sebastienem Ogierem w klasyfikacji generalnej. Po fińskich szutrach ścigał się będzie też Łukasz Pieniążek, ale on start traktuje edukacyjnie.

 • Rajd Finlandii. Esapekka Lappi wygrał tam przed rokiem po raz pierwszy. Czy kierowcę Toyoty stać na powtórkę?
 • WRC. Kajetan Kajetanowicz wystartuje w Rajdzie Niemiec

  WRC. Kajetan Kajetanowicz wystartuje w Rajdzie Niemiec

  Kajetan Kajetanowicz, pilotowany przez Macieja Szczepaniaka, będzie rywalizować w asfaltowym Rajdzie Niemiec, rozgrywanym w dniach 16-19 sierpnia. Zawody te co roku gromadzą na starcie dużą konkurencję liczącą zazwyczaj ponad sto załóg, między którymi toczą się później zacięte pojedynki na drogach regionu Nadrenia-Palatynat.

 • Rajd Śląska. Klasyki dojechały do mety

  Rajd Śląska. Klasyki dojechały do mety

  Po chwilowym wypadzie na Lubelszczyznę w ramach Rajdu Nadwiślańskiego, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski powróciły na południe kraju. Rozgrywany w ostatni weekend Rajd Śląska wygrali Robert Luty i Marcin Celiński w Subaru Legacy.

 • Rajd Śląska 2018. Tomasz Kasperczyk i Damian Syty najlepsi
 • Toyota Team Classic wyrusza na Rajd Śląska

  Toyota Team Classic wyrusza na Rajd Śląska

  Po udanym występie w Rajdzie Nadwiślańskim, zespół Toyota Team Classic nie zwalnia tempa. Ekipa jest już gotowa do startu w Rajdzie Śląska, w którym wystawi dwa auta - Celicę GT-Four i Corollę AE86.

 • Kuba Przygoński wygrał Italian Baja
 • Rajd Śląska najliczniej obsadzoną imprezą sezonu

  Rajd Śląska najliczniej obsadzoną imprezą sezonu

  Do 2. Rajdu Śląska - imprezy organizowanej przez Automobilklub Ziemi Tyskiej - zgłosiło się łącznie aż 125 załóg, które będą się ścigać w ramach trzech cykli - mistrzostw Polski, mistrzostw Śląska, a także mistrzostw dla samochodów historycznych, czyli Motul HRSMP. Kibice zgromadzeni przy odcinkach będą mieli okazję śledzić najliczniej obsadzony rajd w sezonie.

 • Motul HRSMP - gorąca runda nad Wisłą

  Motul HRSMP - gorąca runda nad Wisłą

  Po trzech rundach rozgrywanych na południu Polski, w miniony weekend rywalizacja w ramach Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski przeniosła się na Lubelszczyznę, gdzie zorganizowano Rajd Nadwiślański. Zmagania w ogromnym upale i towarzystwie zawodników startujących w RSMP wygrali Piotr Zaleski i Jacek Gruszczyński w Porsche 911 RS SC.

 • Rajd Nadwiślański. Zwycięstwo Jakuba Brzezińskiego
 • Dreszczowiec pośród sadów - Zaleski i Gruszczyński zwycięzcami IV rundy Motul HRSMP