Rajdy samochodowe

 • Rajd Polski. Griazin ze zwycięstwem, a Grzyb z tytułem

  Rajd Polski. Griazin ze zwycięstwem, a Grzyb z tytułem

  Nikolaj Griazin wygrał 75. edycję Rajdu Polski, przedostatniej rundy mistrzostw Europy. Imprezy nie ukończył Aleksiej Łukjaniuk, ale już wcześniej zdobył mistrzowski tytuł. Impreza na mazurskich szutrach przesądziła o mistrzostwie Polski, które zdobył Grzegorz Grzyb.

 • Rajd Polski. Pieniążek trzeci, Łukjaniuk liderem. Jedzie po tytuł mistrza Europy.
 • Rajd Katalonii. Petter Solberg wraca do WRC. Pojedzie nowym Volkswagenem Polo GTI R5
 • Motul HRSMP. Rajd Wisły na trzy sposoby

  Motul HRSMP. Rajd Wisły na trzy sposoby

  Napęd na cztery koła, na przód lub na tył - Rajd Wisły, ostatnia runda Motul HRSMP udowodniła, że to nie wybór przekazywania mocy na asfalt jest kluczem do sukcesu a umiejętności kierowcy.

 • WRC. Rajd Turcji. Ott Tanak wygrał i jest w grze o tytuł

  WRC. Rajd Turcji. Ott Tanak wygrał i jest w grze o tytuł

  Hat-trick Otta Tanaka. Kierowca Toyoty Yaris WRC triumfował w Rajdzie Turcji, zwyciężył w trzeciej rundzie WRC z rzędu i awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata. Do lidera Thierry'ego Neuville'a traci już tylko 13 punktów.

 • Rajd Turcji. Kajetan Kajetanowicz tuż za podium WRC-2

  Rajd Turcji. Kajetan Kajetanowicz tuż za podium WRC-2

  Kajetan Kajetanowicz wygrał dziewięć z siedemnastu odcinków specjalnych, ale w Rajdzie Turcji zajął czwarte miejsce w kategorii WRC-2 i 11. w klasyfikacji generalnej, bo przez weekend trapiły go awarie auta.

 • Rajd Turcji. Kajetan Kajetanowicz: Wiem, jakie mam cele na ten rok, a głównym jest nauka mistrzostw
 • WRC. Rajd Turcji. Czy Ott Tanak dogoni faworytów do tytułu?

  WRC. Rajd Turcji. Czy Ott Tanak dogoni faworytów do tytułu?

  Po dwóch zwycięstwach w Finlandii i Niemczech Toyota Gazoo Racing jest gotowa na Turcję. Kierujący Yarisem WRC Ott Tanak przygotowywał się do startu w Portugalii, aby przyzwyczaić się do bardzo wysokich temperatur. Jego cel jest prosty: odrobić stratę do wyprzedzających go Sebastiena Ogiera i Thierry'ego Neuville'a.

 • Rajd Wisły. Starcie zespołów w HRSMP

  Rajd Wisły. Starcie zespołów w HRSMP

  Wielkimi krokami zbliża się szósta, finałowa runda aktualnego sezonu Motul HRSMP. Rajd Wisły wyłoni nie tylko zwycięzców sezonu w poszczególnych klasach, ale również pozwoli na zdobycie kolejnych punktów w klasyfikacji zespołowej. Sprawdzamy, jak prezentuje się sytuacja ekip startujących w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski tuż przed metą sezonu.

 • RSMP. Marczyk triumfuje na Litwie w rundzie mistrzostw Polski