Gwiazdor Formuły 1 sfotografowany nago. Wystarczy 20 dolarów

Sezon Formuły 1 powoli zbliża się do końca. Do ostatniego wyścigu w bieżącej kampanii dojdzie w Abu Dabi. W międzyczasie Valtteri Bottas wziął udział w promocji ważnej akcji Movember, która ma podnosić świadomość społeczną na temat problemów zdrowotnych mężczyzn. Kierowca Alfa Romeo zdecydował się stworzyć swój nagi kalendarz. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji Movember.

Jak co roku, w listopadzie odbywa się akcja Movember, która polega na zapuszczeniu wąsów. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn. Do kampanii promującej profilaktykę nowotworową każdego roku dołącza wielu sportowców. 

Zobacz wideo Lewandowski: Potrzebna jest cierpliwość. Widać światełko w tunelu

Valtteri Bottas wziął udział w charytatywnej akcji

Kilka dni temu FC Barcelona postanowiła wykorzystać wizerunek Roberta Lewandowskiego w celu promocji akcji Movember. Teraz kierowca wyścigowy Valtteri Bottas poszedł śladem kapitana reprezentacji Polski. 34-letni Fin niedawno brał udział w nagiej sesji zdjęciowej, o której poinformował kilka dni temu za pośrednictwem Instagrama. Efekty jego pracy na planie zdjęciowym będzie można zobaczyć w kalendarzu na 2024 rok, w którym znajdzie się 13 fotografii. Z opublikowanych fotek wynika, że sesja została zrobiona na łonie natury.

 

Kalendarz nosi nazwę BOTTASS 2024 i można go nabyć na stronie internetowej za około 20 dolarów. Portal ledauphine.com poinformował, że 5 dolarów z każdej sprzedaży kalendarza trafi do fundacji Movember, która zajmuje się zdrowiem mężczyzn. Ponadto od kilku lat znajduje się na liście 100 najbardziej znaczących organizacji pozarządowych.

 

Sezon Formuły powoli dobiega końca. Przed kierowcami jeszcze dwa wyścigi - w Las Vegas oraz Abu Dabi. Valtteri Bottas w bieżącym sezonie zdołał zdobyć jedynie dziesięć punktów. Fin rozpoczął karierę w 20001 roku od kartingu. 34-latek trafił do Formuły 1 w 2013 roku.

Więcej o: