Button po GP Kanady: Przepraszam Hamiltona

Nie wiem co powiedzieć, to był bardzo emocjonujący wyścig. Jeśli chodzi o incydent z Lewisem - nie widziałem go w lusterkach. Przepraszam go bardzo. Rozmawiałem z nim w przerwie, obaj stwierdziliśmy, że to był wypadek - powiedział na konferencji prasowej po zwycięskim wyścigu o GP Kanady Jenson Button.

Relacja na żywo z GP Kanady na ZCzuba.tv

Jenson Button - zwycięzca GP Kanady

Nie wiem co powiedzieć, to był bardzo emocjonujący wyścig Jeśli chodzi o incydent z Lewisem - nie widziałem go w lusterkach. Bardzo go przepraszam. Rozmawiałem z nim w przerwie, obaj stwierdziliśmy, że to był wypadek. Później dostałem karę przejazdu przez aleję serwisową. Na ostatnim okrążeniu goniłem Sebastiana, on popełnił błąd i wygrałem wyścig. To było jedno z moich najlepszych zwycięstw. Na pewno będę je długo świętował. Dziękuje całemu zespołowi za pracę podczas tego weekendu.

Sebastian Vettel - II miejsce

Jestem rozczarowany. To był bardzo trudny wyścig, od początku do końca. Jechałem dobrze, oprócz ostatniego okrążenia. Chyba byłem zbyt zachowawczy, później zbliżył się do mnie Button. Popełniłem błąd i to tylko moja wina. Na torze była tylko jedna sucha linia, ja wyjechałem na mokrą i dałem się wyprzedzić. Mimo wszystko, to był dobry wyścig, choć spoko kierowców go nie ukończyło. Dla naszego zespołu to świetny wynik.

Mark Webber - III miejsce

Było bardzo ciężko. Przez jedną wąską suchą linię na torze, wyprzedzanie było bardzo trudne, szczególnie gdy zjeżdżaliśmy z toru jazdy. Było bardzo łatwo o błąd. Dobrze, że niewielu zdecydowało się na zmianę opon po mnie. Stoczyliśmy fantastyczną walkę z Schumacherem. Jenson był bardzo szybki.

Niesamowita końcówka i zwycięstwo Vettela w GP Kanady  ?

Więcej o: