F1. "Mr Spice Girls" nowym menadżerem Lewisa Hamiltona

Lewis Hamilton podpisał kontrakt z agencją reprezentującą m.in. Davida Beckhama i Andy'ego Murraya. XIX Entertainment jest kontrolowana przez Simona Fullera twórcę takich programów jak Pop Idol oraz byłego menadżera zespołu "Spice Girls" znanego również jako "Mr Spice Girls".

- Poświęciłem trochę czasu na to, by podjąć decyzję, która powinna być najlepszym rozwiązaniem dla rozwoju mojej kariery i mojej przyszłości. Rozmawiałem z wieloma zainteresowanymi agencjami, ale poczułem, że Simon wraz ze swoim zespołem w XIX Entertainment, nie tylko chcą mi pomóc, żebym stał się lepszym kierowcą, ale dzielą też moje ambicję w dłuższej perspektywie czasu - powiedział as Formuły 1 ogłaszając swojego nowego menadżera.

Hamiltona, który w swoje 23 lata został mistrzem Formuły 1, w ubiegłym roku reprezentował jego ojciec Anthony. W swoim debiutanckim sezonie Hamilton był drugi za Kimim Raikonenem, ale już rok później to on został najmłodszym mistrzem świata F1. W sezonie 2010 Sebastian Vettel poprawił jego osiągnięcie, bo był wówczas pół roku młodszy, a Brytyjczyk uplasował się na czwartej lokacie w klasyfikacji generalnej z 16 punktami straty.

Horner marzy o duecie Vettel - Hamilton  ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.