F1. Kierowcy Lotus Renault GP gośćmi Salonu Genewa 2011

Z ostatnich doniesień z obozu zespołu Roberta Kubicy wynika, że kierowcy Lotus Renault GP są gośćmi honorowymi startujących w Genewie targów samochodowych, w trakcie których najwięksi producenci zaprezentują swoje nowinki. Uczestnikami salonu Genewa 2011 są Nick Heidfeld, Witalij Pietrow i kierowca testowy Bruno Senna.

Oficjalna strona Lotus Renault GP zdradza, czym w przerwie pomiędzy testami zajmują się członkowie teamu. W ubiegły piątek kierowcy prezentowali bolid Lotusa nowym partnerom zespołu, brali udział w kilku prezentacjach oraz udzielili wywiadów zebranym na miejscu przedstawicielom mediów. "To był bardzo udany dzień i dobra okazja dla wszystkich, by się lepiej poznać przed rozpoczęciem sezonu" - czytamy na stronie.

Bolid R31, dopiero wrócił z warsztatu, gdzie zlikwidowano wszystkie zadrapania i przetarcia pozostawione po testach. Obecnie samochód wrócił do mechaników, który zajmą się jego obsługą i przygotowaniami do następnych testów, które odbędą się w tym tygodniu w Barcelonie (wstępnie planowane były w Bahrajnie na torze Bahrain International Circuit).

Po tym, jak wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, bolid trafi do Barcelony w przeciągu doby.

- Podczas gdy bolid będzie przechodził drobne renowacje, kierowcy będą zajęci wszelkiego rodzaju przedsięwzięciami z udziałem mediów. Bruno, Nick i Witalij wezmą udział w najbliższym Motorshow w Genewie. Wszyscy trzej będą we wtorek gwiazdami stanowiska Lotusa, odpowiedzą na pytania i spotkają się z fanami - donosi portal.

Pierwszy dzień targów w Genewie poświęcony jest dla dziennikarzy, następne są już ogólnodostępne. Wejściówka dla dorosłej osoby kosztuje 16 CHF (ok. 49 zł). Listę marek i modeli uczestniczących w salonie Genewa 2011 można znaleźć na moto.pl .

GP Bahrajnu w trakcie sierpniowej przerwy lub wcale ?

Więcej o: