F1. GP Turcji: Webber komfortowy, Hamilton rozanielony, Vettel popełnił błąd

Mark Webber wygrał kwalifikacje do GP Turcji. Drugi był Lewis Hamilton, a trzeci Sebastian Vettel. Trójka kierowców w dobrych humorach odpowiadała na pytania podczas konferencji prasowej. Najszerszy uśmiech na twarzy miał kierowca McLarena Lewis Hamilton. Relacja na żywo z wyścigu o GP Turcji w niedzielę o 14 na Sport.pl

Trzech bohaterów kwalifikacji do GP Turcji - Mark Webber, Lewis Hamilton i Sebastian Vettel wzięło udział w konferencji prasowej. Oto co powiedzieli kierowcy:

Mark Webber - 1. miejsce

To nie był najłatwiejszy weekend. Mieliśmy popsuty piątek - problem z silnikiem. Dziś na treningu nie mieliśmy łatwiejszej pracy. Czuję się teraz znacznie bardziej komfortowo jeśli chodzi o jutro.

Lewis Hamilton - 2. miejsce

Zawsze staramy się jechać na granicy możliwości. Dziś udało nam się świetnie ustawić bolid, zrozumieliśmy jak działają opony. Stąd taki wynik. Zespół spisał się na 100% swoich możliwości

Sebastian Vettel - 3.miejsce

Q1 i Q2 przejechaliśmy bez problemów. Pechowy okazał się zakręt nr 12 w Q3, gdzie zblokowałem koła. Później wewnętrzne koło blokowało się podczas hamowania. Następnie popełniłem błąd - zakręt 14 pojechałem za szeroko, straciłem dużo czasu. Gdyby nie to, byłbym o wiele szybszy. Samochód jedzie normalnie, mogę kręcić czasy na granicach możliwości.

Relacja minuta po minucie z sobotnich kwalifikacji ?

Więcej o: