Aż huczy od plotek o synu rosyjskiego oligarchy. Nie mogą uwierzyć

Nikita Mazepin w 2022 roku przestał być kierowcą Hassa. Amerykański zespół zerwał umowę z kierowcą z uwagi na atak wojsk Władimira Putina na Ukrainę. Mazepin obecnie bierze udział w wyścigach Azjatyckiej Serii Le Mans. W ostatnich dniach stał się bohaterem rosyjskich mediów i to nie z powodu formy sportowej. 25-latek został przyłapany z nową partnerką. Niektórzy nie mogą w to uwierzyć, ale kobieta ma za sobą rozwód i jest od niego starsza o sześć lat.

Po tym, jak Rosja najechała na Ukrainę, wiele państw na całym świecie potępiło jej działania. Rosyjska agresja na niepodległy kraj zaszkodziła wielu tamtejszym sportowcom. Jednym z najbardziej dotkniętych zawodników był Nikita Mazepin, który został wyrzucony z Haasa tuż przed rozpoczęciem sezonu 2022. Ponadto nie wypłacono mu także pensji za 2021 rok. Z tego powodu pozwał swój były zespół i domagał się wypłaty zaległego wynagrodzenia. Co więcej, amerykański team pożegnał się także ze sponsorem - firmą Uralkali, którą zarządza ojciec Mazepina - Dmitrij. Następnie Mazepin został wpisany na listę sankcyjną Unii Europejskiej, dostał zakaz wstępu na jej terytorium.

Zobacz wideo Wściekły Wojciech Szczęsny ruszył prosto do szatni. Lewandowski tłumaczy

Jednak decyzją europejskiego trybunału syn rosyjskiego oligarchy został zwolniony z sankcji, co oznaczało, że otrzymał ponowną możliwość wzięcia udziału w zawodach na terytorium Unii Europejskiej, ale pod neutralną flagą. Nie wrócił jednak do Formuły 1. Z informacji spletnik.ru wynika, że skupił się na lokalnych wyścigach oraz Azjatyckiej Serii Le Mans.

 

Nikita Mazepin i Karina Nigai potwierdzili swój związek. Wystarczyło jedno zdjęcie z imprezy urodzinowej kobiety

W ostatnim czasie rozmowy o formie sportowej Mazepina zeszły na drugi plan, ponieważ rosyjskie media wzięły pod lupę jego relację ze znaną blogerką modową, Kariną Nigai. Od dawna mnożyły się plotki sugerujące, że para ukrywa związek. Kilka tygodni temu influencerkę i kierowcę wyścigowego przyłapano na wspólnej imprezie. 31-latka była także widziana na trybunach podczas wyścigu w Azjatyckiej Serii Le Mans, w którym Mazepin brał udział.

 

Niedawno Karina Nigai i Nikita Mazepin potwierdzili plotki o swoim związku i teraz kobieta chętnie wrzuca do sieci wspólne zdjęcia, na których nie szczędzą sobie czułości. "Znana blogerka została miłośniczką zawodnika Nikity Mazepina" - brzmi tytuł artykułu portalu sportmk.ru.

Karina Nigay potwierdziła związek z Nikitą MazeppinemKarina Nigay potwierdziła związek z Nikitą Mazeppinem Screen/Instagram @karina_nigay

Karina Nigai przez około siedem lat była żoną biznesmena Wadima Siemionowa. Małżeństwo doczekało się syna - Cyryla. Zakochani rozwiedli się w 2021 roku. Powodem takiego stanu rzeczy była rzekoma niewierność Siemionowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.