Miał ukryć ponad 650 mln dolarów. Najpierw proces, a potem serial

Przed Bernie Ecclestone bardzo intensywny czas. Były prezes Formuły 1 jest głównym bohaterem trwającej sprawy sądowej o ukrycie ponad 650 mln dolarów. Tym roku 91-latka czeka jeszcze premiera serialu o jego życiu.

Bernie Ecclestone mimo już 91 lat w dalszym ciągu prowadzi bardzo aktywne życie. Niestety nie zawsze w pozytywnym znaczeniu, bowiem obecnie na Wyspach Brytyjskich trwa sprawa, w której jest oskarżony o ukrycie przed fiskusem sumy 650 milionów dolarów. W piątek, 7 października okazało się, że pod koniec roku byłego prezesa Formuły 1 czeka kolejne, tym razem bardziej przyjemne wydarzenie.

Zobacz wideo Brzęczek musiał przekonywać Błaszczykowskiego

Ecclestone doczekał się serialu o swoim życiu. Premiera jeszcze w tym roku

W grudniu tego roku premiery ma doczekać się serial "Lucky", który będzie poświęcony losom Ecclestone. Nagrywano go w posiadłościach biznesmena w szwajcarskim Gstaad i na Ibizie. Za produkcję i scenariusz odpowiada Manish Pandey. Producenci podkreślają, że serial będzie bardzo autentyczny, bowiem w jego powstawaniu udział brał sam 91-latek. - Nie nakręciłbym tego dokumentu, choć nienawidzę tego stwierdzenia, z nikim innym. Zaznaczam jednak, że to nie będzie list miłosny dla Berniego - zdradził Pandey.

Serial "Lucky" w Wielkiej Brytanii będzie można zobaczyć na platformie Discovery+. Nie ma póki co informacji czy serial ukaże się w Polsce.

Lewis HamiltonMercedes znalazł następcę Hamiltona? Zaskakujący ruch zespołu

Ecclestone zarządzał Formułą 1 przed wiele lat. Swoją przygodę ze sportami motorowymi rozpoczął już jako nastolatek i sam próbował nawet swoich sił za kierownicą. Szybko porzucił karierę kierowcy i stopniowo piął się po kolejnych szczeblach, aż dotarł na sam szczyt. Ze światem motorsportu pożegnał się w 2017 roku.

91-latek w tym roku zasłynął między innymi wypowiedziami na temat rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Były prezes F1 poparł działania Rosji i stwierdził, że "ochroniłby własnym życiem Putina przed kulą" oraz "Putin to osoba pierwszej klasy".

"Eldorado alfonsów" i "wyścig o seks". To miasto ma reputację raju do kupowania seksu

Więcej o: