Robert Kubica show. "Netflix zrobi cały sezon z tej sceny"

Robert Kubica znów imponuje poczuciem humoru. Na Instagramie teamu Alfy Romeo Racing Orlen udostępniono nagranie z Polakiem w roli głównej. "Netflix zrobi cały sezon z tej sceny" - piszą kibice.

W zeszły piątek Robert Kubica wystąpił na treningu przed GP Hiszpanii. Polak wystartował jako jeden z pierwszych kierowców, ale równie szybko zakończył udział w treningu. Po zmianie opon na miękkie 36-latek wpadł w poślizg na 10. zakręcie. W jego środkowej fazie Polak stracił panowanie nad bolidem, próbował jeszcze utrzymać pojazd na torze, bez skutku.

Zobacz wideo Bolid eksplodował niczym bomba. Te systemy uratowały życie Romaina Grosjeana [F1 Sport #37]

Ponownie do bolidu Alfy Romeo Racing Orlen Kubica wsiadł podczas wtorkowych testów. Polak przejechał 127 okrążeń toru Catalunya w Barcelonie. To dystans równy dwóch wyścigów F1. "Nie miał czasu na odpoczynek" - zaznaczyła włoska firma.

Humor w pracy to podstawa. Robert Kubica zmieni zawód?

Mimo natłoku pracy Robert Kubica nie traci humoru. Na profilu Alfy Romeo Racing Orlen udostępniono nagranie, na którym widać, jak Polak podchodzi z nożyczkami do jednego z członków zespołu i proponuje mu zmianę fryzury. "Potrzebujesz nowego wyglądu?" - podpisano postna Instagramie. 

Nagranie szybko zyskało popularność w sieci. Po pięciu godzinach polubiło je ponad 31 tys. osób. "Netflix zrobi cały sezon z tej sceny", "Jak zawsze wymiatasz", "Antonio pewnie trzęsie się ze strachu", "Jaki jest numer telefonu do Roberta?" - piszą fani w komentarzach.  

- Testowaliśmy nowe rzeczy, które przygotowujemy na nowy rok - podsumował swój wypadek na treningu Robert Kubica. Na ostatnich testach wypróbowano nowy rodzaj ogumienia, który mniej się grzeje, a w konsekwencji ulega mniejszemu zniszczeniu. Kubica wsiądzie do bolidu również w środę. W tym dniu opony Pirelli testować będzie Daniił Kwiat w boldzie Alpine. 

Więcej o: