Oficjalne odsłonięcie barw bolidu Haas F1 Team. Kolejny sponsor związał się z zespołem

Uralkali Haas F1 Team po raz pierwszy zaprezentowało najnowsze barwy bolidu. W ostatnim czasie zespół przekazał informacje o zmianach sponsora tytularnego, a pojazd wystartował podczas przygotowań w Bahrajnie.

Mick Schumacher i Nikita Mazepin przygotowują się do sezonu 2021 Formuły 1. Kilka dni temu zespół Haas F1 Team przedstawił nowy projekt bolidu, który został pomalowany w barwach flagi rosyjskiej. Zmiany związane są z nowym sponsorem tytularnym, firmą Uralkali, której właścicielem jest Dmitrij Mazepin, ojciec Nikity. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych na świecie producentów i eksporterów nawozów potasowych.

Zobacz wideo Bolid eksplodował niczym bomba. Te systemy uratowały życie Romaina Grosjeana [F1 Sport #37]

Haas F1 Team zaprezentował nowy bolid. Do zespołu dołączył kolejny sponsor

Przy okazji prezentacji bolidu VF21 zespół Haas F1 Team ogłosił nawiązanie współpracy z kolejnym sponsorem, jakim została firma IONOS, która oferuje hosting stron internetowych, domeny, serwery oraz narzędzia do e-biznesu. - IONOS jest liderem na rynku w dziedzinie, która jest niewątpliwie tak szybka jak nasza - powiedział Guenther Steiner, szef zespołu Uralkali Haas F1 Team.

Testy przedsezonowe na Bahrain International Circuit trwają od 12 do 14 marca. Kierowcy F1 podczas testów w Bahrajnie nie mają łatwo. We znaki daje im się pogoda. Przez tor przeszła burza piaskowa, dodatkowo zawodnicy musieli radzić sobie z wysoką temperaturą.Mistrzostwa Świata FIA Formuły 1 2021 rozpoczynają się wraz z otwierającym sezon Grand Prix Bahrajnu, 26-28 marca.

Więcej o: