Nowa fryzura Sebastiana Vettela stała się obiektem żartów. "Nie martwcie się dziewczyny"

Aston Martin opublikował nagranie, na którym Sebastian Vettel wsiada do bolidu, przechodząc przymiarki do fotela. Fani natychmiast zauważyli, że Niemiec zmienił fryzurę - ściął włosy, a internauci wykorzystali okazję do strojenia sobie żartów na temat nowego wyglądu byłego mistrza świata.

Sebastian Vettel w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Aston Martna. Niemiec po sześciu sezonach spędzonych w Ferrari postanowił zmienić zespół. Jego miejsce we włoskim zespole zajął Carlos Sainz, a 33-letni Niemiec od początku stycznia rozpoczął swoją pracę na rzecz dawnego Racing Point.

Zobacz wideo F1 może wprowadzić zmiany po wypadku Grosjeana. Nie wszystko zadziałało

Robert KubicaPrestiżowa nagroda dla Roberta Kubicy. Polak obok Schumachera i Hakkinena

 

Jego nowy zespół opublikował w ostatnich dniach nagranie z byłym mistrzem świata w roli głównej. Vettel w fabryce ekipy przymierzał nowy fotel, w którym będzie się ścigał w nadchodzącym roku. Na filmie uwagę przykuła nowa fryzura czterokrotnego mistrza świata, który postanowił ściąć włosy. Internauci szybko zwrócili uwagę na jego łysinę, która stała się obiektem żartów.

Fani żartują z nowej fryzury Vettela

Głos w tej sprawie zabrał nawet Martin Brundle, były kierowca F1, a aktualnie komentator Sky Sports. - Stresujących kilka ostatnich lat? - zażartował pod postem ze zdjęciem Vettela.

Martin BrundleMartin Brundle instagram.com/f1

Pojawiły się komentarze dodające otuchy Vettelowi i jego fanom. - Nie martwcie się dziewczyny, to pomoże aerodynamice - napisał jeden z użytkowników. Głównym tematem żartów i tak było jednak odejście z Ferrari, po kilku latach ciągłej presji i stresu, związanego z koniecznością odnoszenia kolejnych sukcesów we włoskim zespole.