Trzęsienie ziemi w Formule 1 coraz bliżej! Nikt nie spodziewał się takich transferów [F1 Sport #34]

Na kolejny odcinek magazynu F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. W dzisiejszym programie omawiamy historyczny rekord Lewisa Hamiltona, ale zaglądamy też za kulisy F1, bo szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi w kwestii transferów. Wkrótce może dojść do ruchów, które jeszcze niedawno wydawały się absolutnie nierealne. Powiemy też o problemie koronawirusa, który coraz mocniej uderza w F1 i wiele wskazuje na to, że teraz będzie już tylko trudniej. Po ostatniej wpadce związanej z wpuszczeniem na tor chorego kierowcy, FIA wprowadziło zmiany w protokole medycznym.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak. W programie znajdziemy podsumowanie ostatniego weekendu Formuły 1. Autorski materiał Uwaga Spojler, który mówi o tajnikach Formuły 1 i rzeczach, które wydarzyły się w trakcie weekendu wyścigowego. A także felieton "Lewis Rozrabiaka", który pokazuje, że F1 to nie tylko wyścigi, a życie kierowców w czasie weekendu na torze bywa bardzo barwne. Nasi dziennikarze stale przyglądają się także Robertowi Kubicy i temu, jak Polak radzi sobie w serii DTM.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Więcej o: