Czarne chmury nad Robertem Kubicą. W dwa lata stracił najwięcej [F1 Sport #33]

Na kolejny odcinek magazynu F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak: Lewis Hamilton wyrównał legendarny rekord Michaela Schumachera i osiągnął cel, który motywował go w ostatnich latach. Kto wie, czy bardziej szczęśliwe nie było Renault, które po długiej przerwie wróciło na podium! Mówimy też o sprawie Roberta Kubicy, bo nad jego głową zbierają się czarne chmury. Na Kubicy jako produkcie zyskują ostatnio wszyscy, ale w dwóch ostatnich sezonach Polak stracił bardzo dużo. Jako sportowiec.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak. W programie znajdziemy podsumowanie ostatniego weekendu Formuły 1. Autorski materiał Uwaga Spojler, który mówi o tajnikach Formuły 1 i rzeczach, które wydarzyły się w trakcie weekendu wyścigowego. A także felieton "Lewis Rozrabiaka", który pokazuje, że F1 to nie tylko wyścigi, a życie kierowców w czasie weekendu na torze bywa bardzo barwne. Nasi dziennikarze stale przyglądają się także Robertowi Kubicy i temu, jak Polak radzi sobie w serii DTM.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Zobacz także: