Niecodzienne zdarzenie przy 300 km/h. Potężny owad zaatakował kierowcę [F1 Sport #32]

Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. Valtteri Bottas wygrał w Grand Prix Rosji, ale zdecydowanie więcej mówi się po tym weekendzie o Lewisie Hamiltonie, który niczym zły uczeń uważa po prostu, że sędziowie mocno się na niego uwzięli. Władze F1 zakazały także zakładania dodatkowych ubrań na kombinezony, co utrudnia Hamiltonowi manifestowanie jego poglądów. Poza tym w programie: o kuriozalnym wyprzedzaniu Daniela Ricciardo, potężnej pszczole, która uderzyła w wizjer Bottasa przy ponad 300 km/h i przyszłości Raikkonena, która psuje przyszłość Roberta Kubicy. Oglądaj program w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak. W programie znajdziemy podsumowanie ostatniego weekendu Formuły 1. Autorski materiał Uwaga Spojler, który mówi o tajnikach Formuły 1 i rzeczach, które wydarzyły się w trakcie weekendu wyścigowego. A także felieton "Lewis Rozrabiaka", który pokazuje, że F1 to nie tylko wyścigi, a życie kierowców w czasie weekendu na torze bywa bardzo barwne. Nasi dziennikarze stale przyglądają się także Robertowi Kubicy i temu, jak Polak radzi sobie w serii DTM.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.