Robert Kubica coraz dalej od powrotu do F1! "Przez to może dostać minusa" [F1 Sport #31]

Na kolejny odcinek magazynu F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. W dzisiejszym programie głównym tematem jest szalony wyścig o GP Toskanii! Tor miał nie wybaczać błędów i faktycznie tak było. Zobaczyliśmy potężne i bardzo niebezpieczne wypadki, a do mety dojechało zaledwie 12 bolidów. Na twarzach niektórych kierowców widać było spore przerażenie, bo chaos po jeździe safety cara mógł się zakończyć tragicznie. W F1 na dobre ruszyła także karuzela transferowa. I niestety, szanse Roberta Kubicy wyglądają coraz gorzej. Nie pomaga w tym koszmarna forma zespołu w DTM.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak. W programie znajdziemy podsumowanie ostatniego weekendu Formuły 1. Autorski materiał Uwaga Spojler, który mówi o tajnikach Formuły 1 i rzeczach, które wydarzyły się w trakcie weekendu wyścigowego. A także felieton "Lewis Rozrabiaka", który pokazuje, że F1 to nie tylko wyścigi, a życie kierowców w czasie weekendu na torze bywa bardzo barwne. Nasi dziennikarze stale przyglądają się także Robertowi Kubicy i temu, jak Polak radzi sobie w serii DTM.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Poprzednie odcinki:

Więcej o: