Ferrari ma sposób na poprawę wyników. Chcą eksperta, który współtworzył siłę Mercedesa

Na kolejny odcinek magazynu F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. W dzisiejszym programie rozmawiamy na temat kompletnego blamażu Ferrari, które w Belgii zostało wyprzedzone przez Alfę Romeo, a Williams otwarcie mówił o chęci nawiązania walki z legendarnym zespołem. Niestety, wiele wskazuje na to, że na Monzy Ferrari czeka ich jeszcze większa kompromitacja. Ostatnio pojawiły się plotki, że Ferrari chce ściągnąć Andy'ego Cowella, szefa zespołu silników w Mercedesie. I jednego z największych ekspertów w tej dziedzinie w F1.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K", a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

W nowym sezonie formuła programu zostanie zmodyfikowana. Nie będzie już „Okrążenia toru", czyli idealnego przejazdu po każdym torze w sezonie. Twórcy programu przyjrzą się natomiast temu, co sportowcy robią poza torem w przeglądzie ich mediów społecznościowych. Pojawią się także materiały z ciekawostkami ze świata F1 oraz specjalny segment poświęcony występom Kubicy.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00 po każdych weekendowych zawodach Grand Prix Formuły 1. Pierwszy z nich dostępny będzie jutro, 7 lipca br. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Więcej o:
Copyright © Agora SA