Kubica trafił jeszcze gorzej niż w Williamsie?! Szokujące dane z kwalifikacji

Na kolejny odcinek magazynu F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. W programie m.in: Lewis Hamilton odniósł kolejne zwycięstwo w sezonie i było jego 156 podium w karierze, co oznacza, że pobił rekord Michaela Schumachera. Brytyjczyk jest już chyba na szerokiej autostradzie po siódmy tytuł mistrzowski. My emocjonowaliśmy się występami Roberta Kubicy w serii DTM. Z drużyną i samochodem Polaka niestety nie jest dobrze. Polak nie szczędził mocnych uwag swoim współpracownikom. Po wyścigu stwierdził nawet, że obecny stan przyczepności auta jest po prostu dramatem. Można nim również nazwać wyniki kwalifikacji, w których Polak do przedostatniego zawodnika tracił około... 0,4 sekundy!
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K", a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Poprzednie odcinki:

Więcej o:
Copyright © Agora SA