Robert Kubica pędził 300 km/h po Warszawie! Hamilton zaliczył zabawną wpadkę w czasie dekoracji [F1 Sport #27]

Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. Dzisiaj w magazynie: Tym razem Lewis Hamilton musiał uznać wyższość Maxa Verstappena, a że do wygranych się przyzwyczaił, to przypadkowo wziął z podium puchar dla zwycięzcy! Robert Kubica w piątek ścigał się jeszcze po Silverstone, a w niedzielę jeździł już bolidem po ulicach Warszawy. Bardzo źle dzieje się za to w Ferrari, a Sebastian Vettel kolejny raz dał upust złości i mocno skrytykował swój zespół. Najpierw przez radio, potem w stacji RTL. Z Ferrari i jego przyszłego kierowcy - Carlosa Sainza zadrwił Lando Norris, który po wyścigu w humorystycznie porównał czerwony bolid do...wózka widłowego.
Zobacz wideo Tutaj można obejrzeć najnowszy odcinek F1 Sport

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K", a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00 po każdych weekendowych zawodach Grand Prix Formuły 1. Pierwszy z nich dostępny będzie jutro, 7 lipca br. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Poprzednie odcinki:

Fatalny start Roberta Kubicy. Wszystko poszło nie tak. Zespół potrzebuje pomocy [F1 Sport #26]

Koszmar zespołu Kubicy. Padły mocne słowa. "Nie wszyscy pracują, jak powinni" [F1 Sport #25]

Sebastian Vettel rozpętał wielką burzę w F1. Kubica może na tym zyskać [F1 Sport #24]

Więcej o: