Fatalny start Roberta Kubicy. Wszystko poszło nie tak. Zespół potrzebuje pomocy [F1 Sport #26]

W GP Wielkiej Brytanii zobaczyliśmy prawdziwe trzęsienie ziemi, bo tuż przed końcem wyścigu wybuchły opony u dwóch najlepszych zawodników. O ile Bottas nie dał rady dojechać na wysokiej pozycji, to Hamilton doczołgał się do zwycięstwa na trzech kołach. W Belgii zaś wystartował sezon DTM z Robertem Kubicą. Niestety, drużyna Polaka popełniła mnóstwo błędów i wszystko poszło nie tak, jak powinno. Start można nazwać fatalnym. Prywatnej drużynie ART, w której jeździ Kubica, ma pomagać jednak dwóch pracowników fabrycznego zespołu BMW, którzy zostali oddelegowani do pomocy m.in w ustawieniach bolidu. Na kolejny odcinek F1 Sport zaprasza Michał Gąsiorowski.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K", a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

- Pierwszy sezon F1 Sport okazał się dużym sukcesem. Ponad 12 milionów wyświetleń, w tym prawie dwa miliony tylko w serwisie YouTube pokazują, że społeczność Formuły 1 czekała na taki magazyn. Obiecujemy, że w nowym sezonie nie zabraknie emocji związanych z F1 i Robertem Kubicą. W programie pojawią się sprawdzone formaty, jak również nowości - mówi Piotr Majchrzak, prowadzący F1 Sport, dziennikarz Sport.pl.

W nowym sezonie formuła programu zostanie zmodyfikowana. Nie będzie już „Okrążenia toru", czyli idealnego przejazdu po każdym torze w sezonie. Twórcy programu przyjrzą się natomiast temu, co sportowcy robią poza torem w przeglądzie ich mediów społecznościowych. Pojawią się także materiały z ciekawostkami ze świata F1 oraz specjalny segment poświęcony występom Kubicy.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00 po każdych weekendowych zawodach Grand Prix Formuły 1. Pierwszy z nich dostępny będzie jutro, 7 lipca br. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Poprzednie odcinki:

Więcej o: