Koszmar zespołu Kubicy. Padły mocne słowa. "Nie wszyscy pracują, jak powinni"

Grand Prix Węgier zaczęło się od prawdziwego trzęsienia ziemi, jeszcze przed startem. Wielkim wysiłkiem popisali się jednak mechanicy Red Bulla i Max Verstappen sięgnął po sensacyjne drugie miejsce. Wydaje się, że Mercedes stworzył być może najlepszy bolid F1 w historii, ale a jego plecami trwa jednak kapitalna i wyrównana rywalizacja. Niestety, fatalnie wygląda sytuacja Alfy Romeo, w której Robert Kubica drugi raz w sezonie wystąpił w treningu. Bardzo mocne słowa na temat formy Alfy padły zaś z ust Kimiego Raikkonena. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo Koszmar zespołu Kubicy. Padły mocne słowa [F1 SPORT]

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K", a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

- Pierwszy sezon F1 Sport okazał się dużym sukcesem. Ponad 12 milionów wyświetleń, w tym prawie dwa miliony tylko w serwisie YouTube pokazują, że społeczność Formuły 1 czekała na taki magazyn. Obiecujemy, że w nowym sezonie nie zabraknie emocji związanych z F1 i Robertem Kubicą. W programie pojawią się sprawdzone formaty, jak również nowości - mówi Piotr Majchrzak, prowadzący F1 Sport, dziennikarz Sport.pl.

W nowym sezonie formuła programu zostanie zmodyfikowana. Nie będzie już „Okrążenia toru", czyli idealnego przejazdu po każdym torze w sezonie. Twórcy programu przyjrzą się natomiast temu, co sportowcy robią poza torem w przeglądzie ich mediów społecznościowych. Pojawią się także materiały z ciekawostkami ze świata F1 oraz specjalny segment poświęcony występom Kubicy.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00 po każdych weekendowych zawodach Grand Prix Formuły 1. Pierwszy z nich dostępny będzie jutro, 7 lipca br. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Poprzednie odcinki:

Sebastian Vettel rozpętał wielką burzę w F1. Kubica może na tym zyskać[F1 Sport #24]

Trwają rozmowy ws. jazd Roberta Kubicy w tym sezonie. Spektakularny start F1 [F1 Sport #23]

Więcej o: