89-letni Bernie Ecclestone znów chce zostać ojcem. "Żona daje mi tabletki"

- Fabiana daje mi tabletki, ale to witamina D. Nie biorę nic innego - w rozmowie z RT.com powiedział Bernie Ecclestone. Legendarny dla świata F1 Brytyjczyk na przełomie czerwca i lipca został ojcem. Mimo zaawansowanego wieku (89 lat) Ecclestone nie wyklucza, że w przyszłości jeszcze raz zostanie ojcem.

Bernie Ecclestone, który w październiku będzie świętował 90. urodziny, kilka dni temu został ojcem. Jego żona, o 45 lat młodsza Brazylijka Fabiana Flosi, urodziła mu syna. - Urodził się nasz syn. Nazywa się Ace. Jestem bardzo dumny - przyznał Ecclestone. Po upływie kilku kilku dni od porodu, legendarny szef F1 udzielił wywiadu, w którym zdradził, że myśli już o kolejnym dziecku. Odpowiedział też na pytanie o wspomaganie farmakologiczne.

Zobacz wideo

Ecclestone po narodzinach syna: "Wspomaganie farmakologiczne? Nic nie biorę"

Ecclestone w rozmowie z portalem rt.com zapytany został m.in. o wspomaganie farmakologiczne. Zostanie ojcem w tak zaawansowanym wieku to bowiem rzecz rzadko spotykana. - Nic nie biorę. Fabiana daje mi tabletki, ale to witamina D. Nie biorę nic innego - przyznał 89-latek.

Ace to pierwszy syn Ecclestone'a. Były szef F1 nie wyklucza jednak, że w przyszłości będzie miał kolejne dziecko. - Może powinien mieć braciszka lub siostrzyczkę - przyznał.

Bernie Ecclestone: Nie widzę żadnej różnicy między byciem ojcem w wieku 89 lat a 29 lat

Zostanie ojcem w takim wieku wzbudza wiele kontrowersji na całym świecie. Zresztą nie tylko samych kontrowersji, ale po prostu krytyki. W kwietniu Ecclestone udzielił na nią odpowiedzi. - Nie widzę żadnej różnicy między byciem ojcem w wieku 89 lat a 29 lat - stwierdził. Emerytowany szef F1, który jest dziadkiem pięciorga wnuków, ma troje innych dzieci: 65-letnią Deborah, 35-letnią Tamarę i 31-letnią Petrę. 

Ecclestone urodził się 28 października 1930 roku. W 1970 roku zaczął przejmować stery w Formule 1 i sprzedawać prawa telewizyjne do tego sportu. W 2017 r. odsprzedał prawa do F1 amerykańskiej firmie Liberty Media za 4,6 miliarda USD. Obecnie wraz z małżonką mieszka w swojej posiadłości w Sao Paolo w Brazylii. On pracuje na farmie, a ona dba o plantację kawy.

Przeczytaj także:

Więcej o: