Stan Michaela Schumachera zaczął się pogarszać! Pojawiły się komplikacje

Stan zdrowia Michael Schumachera zaczął się pogarszać - alarmuje "Daily Mirror". Lekarze odkryli, że były mistrz świata cierpi na osteoporozę i atrofię mięśni, co powoduje osłabienie kości. Legenda F1 wciąż czeka na operację.

Michael Schumacher ma kolejne problemy zdrowotne. "Daily Mirror" podaje, że lekarze stwierdzili znaczne komplikacje w układzie kostnym Niemca. Kierowca ma cierpieć na osteoporozę i atrofię mięśni, co ma wielki wpływ na jego powrót do jakiejkolwiek sprawności.

Zobacz wideo Kulisy walki Mateusza Masternaka. "Zawsze go proszę, by walczył w miarę bezpiecznie"

Michael Schumacher ma osłabione kości

Według niedawnych informacji Schumacher mógł już wykonywać drobne ruchy kończynami, ale nie są one wystarczające do funkcjonowania. Na początku czerwca informowano więc, że Schumacher ma przejść skomplikowaną operację układu nerwowego. Zabieg został jednak wstrzymany przez pandemię koronawirusa. 

Niemal siedem lat temu Michael Schumacher upadł na nartach we Francji, uderzył głową w głaz i przepadł za murem tajemnic. Nie ma od dawna żadnych oficjalnych informacji o jego zdrowiu. A publikowanie nieoficjalnych grozi pozwem od rodziny Schumacherów. Prawnik Michaela już stracił rachubę, ile razy pozywał media za pisanie o stanie zdrowia mistrza. Co dziś wiadomo o stanie zdrowia legendy Ferrari? Polecamy tekst Pawła Wilkowicza.

Przeczytaj także:

Więcej o: