89-letni Bernie Ecclestone został ojcem! "Poród trwał zaledwie 25 minut"

89-letni były szef Formuły 1 Bernie Ecclestone poinformował, że na świat przyszedł jego syn. - Urodził się nasz syn. Nazywa się Ace. Jestem bardzo dumny - przyznał Ecclestone.

Ecclestone w październiku skończy 90 lat. I właśnie po raz kolejny został ojcem. Jego żona, o 45 lat młodsza Brazylijka Fabiana Flosi, właśnie urodziła. Są małżeństwem od ośmiu lat. Wcześniej były szef Formuły 1 był mężem chorwackiej modelki Slavicy Radić, a wcześniej Ivy Bamford.

Zobacz wideo "Życie kierowców F1 będzie wyglądało zupełnie inaczej. Powrót do gokartów"

Ecclestone potwierdził narodziny czwartego dziecka w rozmowie z dziennikarzem Rogerem Benoitem z "Blika". Wcześniej doczekał się trzech córek. - Wszystko poszło sprawnie. Poród trwał zaledwie 25 minut, dzięki Bogu - powiedziała szczęśliwa matka po porodzie w szwajcarskim Interlaken.

 

Bernie Ecclestone: Nie widzę żadnej różnicy między byciem ojcem w wieku 89 lat a 29 lat

Emerytowany szef F1, który jest dziadkiem pięciorga wnuków, ma troje innych dzieci: 65-letnią Deborah (z Bamford), 35-letnią Tamarę i 31-letnią Petrę (z Radić). Ecclestone i jego obecna małżonka mieszkają w swojej posiadłości w Sao Paolo w Brazylii. On pracuje na farmie, a ona dba o plantację kawy. 

W kwietniu Ecclestone mówił, że wiek nie przeszkadza mu w ojcostwie. - Nie widzę żadnej różnicy między byciem ojcem w wieku 89 lat a 29 lat - stwierdził. Zapytany, jakim ojcem będzie dla syna, powiedział: Nie wiem, prawdopodobnie lepszym niż wcześniej dla córek, nieco bardziej zrelaksowanym. 

Bernie Ecclestone urodził się 28 października 1930 roku. W 1970 roku zaczął przejmować stery w Formule 1 i sprzedawać prawa telewizyjne do tego sportu. W 2017 r. odsprzedał prawa do F1 amerykańskiej firmie Liberty Media za 4,6 miliarda USD.

Kontrowersyjne słowa Ecclestone'a

Ostatnio głośno było wokół Ecclestone'a, który odniósł się do ruchu Black Lives Matter. - Wielu czarnych zachowuje się bardziej rasistowsko od białych - przekonywał. Za te słowa krytykował go Brytyjczyk Lewis Hamilton. - Jest już długo poza tym sportem, ale jego wypowiedź to popis ignorancji - stwierdził kierowca.

Przeczytaj też:

Więcej o: