Nico Rosberg przegonił swoją żonę. "Widzi cię 100 mln osób" [WIDEO]

Nico Rosberg wziął udział w Heineken Legends Challenge, gdzie sprawdził się w wirtualnej odsłonie rywalizacji w Formule 1. Mistrz świata z 2016 roku w trakcie rozmowy z innymi kierowcami po wyścigu został zaskoczony przez własną żonę, Vivian, która weszła w kadr jego kamery w samym szlafroku. - Widzi cię 100 milionów osób - ostrzegał Niemiec.

Nico Rosberg zgodził się pojechać w wyścigu Heineken Legends Challenge, który rozegrano za pomocą gry F1 2019. Wzięli w nim udział m.in. były piłkarz Roberto Carlos czy kierowca F1 w latach 1994-2008, David Coulthard, który w trakcie wyścigu kilkukrotnie zderzył się z Rosbergiem. 

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Żona Rosberga weszła mu w kadr w trakcie wideokonferencji po wirtualnym wyścigu

Po wyścigu panowie rozmawiali w trakcie wideokonferencji, gdy w rogu kadru Rosberga pojawiła się jego żona. Sprzątała akurat w tle, mając na sobie jedynie szlafrok. Kierowca na początku jej nie zauważył, ale gdy jego rozmówcy zaczęli się śmiać, odwrócił się i roześmiał. - Jesteś na żywo. Widzi cię 100 milionów osób - powiedział do Vivian, która szybko uciekła poza kadr. 

Rosberg debiutował w Formule 1 w 2006 roku w barwach Williamsa. Jeździł w nim przez cztery sezony i przeniósł się do Mercedesa. Tam został mistrzem świata w 2016 roku i po zdobyciu tytułu ogłosił zakończenie kariery. 

Przeczytaj także:

Więcej o: