George Russell bardzo szczerze ocenił Roberta Kubicę

George Russell byl gościem Willa Buxtona podczas live'a na Instagramie. Kierowca Williamsa opowiedział o współpracy z Robertem Kubicą w ubiegłym sezonie, a także czym wymienili się po zakończeniu współpracy.

George Russell był gościem Willa Buxtona, dziennikarza Sky Sports, podczas jego live'a na Instagramie. Brytyjczyk opowiedział w trakcie rozmowy o współpracy z Robertem Kubicą, gdy obydwaj byli kierowcami Williamsa. Russell zdradził także, czym wymienili się po zakończeniu sezonu, pokazując swoją kolekcję kasków.

Zobacz wideo Kubica w Dakarze? "Musiałby uważać, żeby nie skończyć na dachu"

- Brakuje mi Roberta. Był niesamowitym gościem, bardzo, ale to bardzo zabawnym. Miał trudny ubiegły sezon i ludzie różnie o nim pisali, ale jest mega, mega gościem. Mieliśmy znakomite chwile w ubiegłym roku - podkreślił Russell. Brytyjczyk zdradził także, że wymienił się kaskami z Kubicą. - Mam tu jeden kask Roberta. Wymieniliśmy się pod koniec sezonu. Nie pamiętam, kto zrobił nam wówczas zdjęcie, ale wyszło fatalne, więc nigdzie nie było publikowane. Nadal to był jednak świetny moment - dodał.

Russell o wymianie kasków z Robertem Kubicą

Russell przyznał także, że musiał poczekać na wymianę kasków z Kubicą. - To prawda! Nie dał mi kasku w Abu Dhabi, musiałem na niego poczekać do Barcelony. W międzyczasie mieliśmy razem kontakt, a gdy przypomniałem mu się o wymianę, powiedział, żebym się nie martwił. To były naprawdę dobre czasy - podkreślił Brytyjczyk.

Nadal nie poznaliśmy oficjalnego kalendarza Formuły 1 na ten sezon, który został tymczasowo zawieszony z powodu pandemii koronawirusa. Według nieoficjalnych doniesień, rywalizacja rozpocznie się 5 lipca od wyścigu w Austrii.

Przeczytaj także:

Więcej o: