Jeden z najlepszych kierowców F1 o Kubicy: Na jego widok zaczynałeś przeklinać

Daniel Ricciardo, zawodnik Renault F1 Team, opublikował na Twitterze post, w którym wymienił swoich najbardziej niedocenianych przeciwników w karierze. W tym gronie umieścił m.in. Roberta Kubicę.

Daniel Ricciardo to jeden z najbardziej utalentowanych kierowców Formuły 1. Zawodnik Renault często zaliczany jest do grona faworytów, a sam przed każdym sezonem nie ukrywa mistrzowskich aspiracji. Mimo ambicji potrafi też docenić przeciwników. Nawet tych, których lekceważą inni.

Zobacz wideo Kubica: Lubię wyzwania. DTM to poziom zbliżony do F1

Jeden z najlepszych kierowców F1 wymienił tych najbardziej niedocenianych. Opisał Roberta Kubicę

Ricciardo opublikował na Twitterze post, w którym wymienił jego najbardziej niedocenianych przeciwników. W tym gronie znalazł się m.in. Robert Kubica. - Jeździłem z nim tylko przez rok, kiedy nie był on jeszcze tym "starym" Kubicą z Williamsa. Nowa generacja fanów być może nie docenia tego, jakim on był dobrym kierowcą - napisał Ricciardo. 

I dodał: Kiedy przychodziłem do F1, Mark Webber i Fernando Alonso mówili mi, jak dobry jest Kubica. Był jednym z tych kierowców, na których widok w lusterku zaczynałeś przeklinać. Oprócz Kubicy Ricciardo wymienił także Marcus Ericcsona, Julesa Bianchiego, Tonio Liuzziego, Roberto Merhiego, Jensona Buttona i Paula Di Restę.

Przeczytaj także:

Więcej o: