To pewnie najbardziej szokująca wiadomość z F1 tego roku. 89-letni Bernie Ecclestone został znowu ojcem

Były szef formuły 1 poinformował o wszystkim szwajcarskiego dziennikarza Rogera Benoit, z "Blika". Ecclestone zostanie ojcem po raz czwarty, ale po raz pierwszy spodziewa się syna.

Bernie Ecclestone przebywa obecnie w swojej posiadłości w Sao Paolo w Brazylii.To stamtąd zatelefonował do starego znajomego, z sensacyjną wiadomością. “Mam nadzieję, że zagramy w backgammona zanim skończę "100" - powiedział "Blikowi". Matką dziecka jest żona Berniego, 44-letnia Fabiana. “Po odejściu z Formuły 1 miałem dużo czasu na praktykę" - żartował Ecclestone, który jednocześnie jest już pradziadkiem. 

Zobacz wideo Kubica: Lubię wyzwania. DTM to poziom zbliżony do F1

Bernie Ecclestone po raz czwarty zostanie ojcem

Pierwsza żona Ivy, dała mu córkę, Deborę, a ta jest już babcią. Z następną żoną, Chorwatką Slavicą, doczekał się dwóch córek: Petry i Tamary. Teraz z dumą opowiada o przyszłym synu, a Fabianna ma tylko nadzieję, że nie zaangażuje się w Formułę 1, jak ojciec. Poród planowany jest latem. Oboje są w świetnej formie, Ecclestone pracuje na farmie, a Fabianna dba o plantację kawy. 

Bernie Ecclestone urodził się 28 października 1930 roku. W 1970 roku zaczął przejmować stery w Formule 1 i sprzedawać prawa telewizyjne do tego sportu. W 2017 r. odsprzedał prawa do F1 amerykańskiej firmie Liberty Media za 4,6 miliarda USD.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: