Robert Kubica wygrał w głosowaniu. Trwa wielkie oczekiwanie na Polaka

Robert Kubica wygrał głosowanie kibiców, zorganizowane przez oficjalny profil DTM na Twitterze. Fani wskazali polskiego kierowcę jako faworyta do zdobycia tytułu mistrzowskiego, choć Polak jeszcze nie został nawet potwierdzony jako kierowca BMW.
Zobacz wideo

Oficjalny profil DTM zorganizował ankietę wśród kibiców na Twitterze, zadając pytanie "kto zostanie mistrzem DTM w 2020 roku?". Jednoznacznie wygrał Robert Kubica, który nadal nie został potwierdzony jako kierowca startujący w niemieckiej serii w nadchodzącym sezonie. Nie ulega jednak wątpliwości, że to tylko kwestia czasu.

Robert Kubica pokonał w ankiecie m.in. Rene Rasta i Marco Wittmanna. Z tym drugim Polak może rywalizować o pozycję lidera BMW, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak dobrze poradził sobie polski kierowca podczas testów serii na hiszpański torze Jerez.

Tweet opublikowany przez oficjalny profil serii podgrzał atmosferę wokół Roberta Kubicy. Wszyscy fani oczekują ogłoszenia informacji, że polski kierowca dołączy do DTM w roli kierowcy wyścigowego BMW. Wydaje się, że do końca stycznia wszystko powinno stać się jasne.

Więcej o: